До відома: на території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях голосування громадян України не організовується та не проводиться
(постанова Центральної виборчої комісії від 2 липня 2019 року № 1430 "Про деякі питання організації та проведення голосування громадян України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в окремих регіонах України")
Загальна кількість округів 199
Кількість виборчих дільниць в одномандатних виборчих округах 29784
Орієнтовна кількість виборців в одномандатних виборчих округах 29723245
Усі регіони
Вн
Вл
Днп
Днц
Жт
Зк
Зп
ІФ
Кв
Крв
Лг
Лв
Мк
Од
Пл
Рв
См
Тр
Хрк
Хрс
Хм
Чрк
Чрв
Чрн
Квм
ЗВО
Регіон № ОВО Орієнтовна кількість виборців Кількість виборчих дільниць Межі округу
Вн 11 172 157 113 частина міста Вінниці (виборчі дільниці № 051477 – 051547, 051575 – 051586, 051669, 051672, 051673), частина Вінницького району (виборчі дільниці № 050130 – 050135, 050137, 050145, 050149, 050154 – 050156, 050161, 050162, 050164 – 050167, 050185 – 050192, 051671, 051675)
Вн 12 178 458 116 частина міста Вінниці (виборчі дільниці № 051435 – 051476, 051548 –051569, 051571 –051574, 051587 – 051590, 051670, 051674), частина Вінницького району (виборчі дільниці № 050125 – 050129, 050138 – 050144, 050146 – 050148, 050150 –050153, 050157 – 050160, 050163, 050168 – 050184)
Вн 13 146 309 235 міста Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони
Вн 14 159 588 270 місто Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони
Вн 15 148 883 214 Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони
Вн 16 135 315 192 місто Могилів-Подільський, Крижопільський, Могилів-Подільський, Піщанський, Чечельницький, Ямпільський райони
Вн 17 157 370 214 місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони
Вн 18 135 894 295 Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони
Вл 19 139 314 222 міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони
Вл 20 158 068 314 Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони
Вл 21 153 181 249 місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони
Вл 22 155 205 84 місто Луцьк
Вл 23 159 349 260 Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони
Днп 24 151 231 86 Індустріальний район, частина Самарського району (виборчі дільниці № 121444 – 121463, 121467 – 121475, 121477 – 121479, 121481) міста Дніпра
Днп 25 141 607 83 Чечелівський район, частина Амур-Нижньодніпровського району (виборчі дільниці № 121063, 121064, 121071 –121077, 121084, 121087 – 121103) міста Дніпра
Днп 26 136 054 74 Шевченківський район, частина Центрального району (виборчі дільниці № 121286 – 121291, 121293 – 121298, 121310 – 121315) міста Дніпра, селище міського типу Авіаторське Дніпровської міської ради
Днп 27 134 212 87 Соборний район, частина Самарського району (виборчі дільниці № 121464 – 121466, 121480), частина Центрального району (виборчі дільниці № 121299 – 121309, 121316, 121317) міста Дніпра
Днп 28 141 166 78 Новокодацький район, частина Амур-Нижньодніпровського району (виборчі дільниці № 121059 – 121062) міста Дніпра
Днп 29 143 784 86 частина Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпра (виборчі дільниці № 121046 – 121058, 121065 – 121070, 121078 –121083, 121085, 121086, 121104), Дніпровський, Петриківський райони
Днп 30 155 385 82 Дніпровський, Південний райони, частина Заводського району (виборчі дільниці № 121012 – 121021, 121028, 121030, 121036 – 121038, 121040 – 121043) міста Кам’янське
Днп 31 164 308 97 Покровський район, частина Тернівського району (виборчі дільниці № 121694 – 121728, 121730 – 121733, 121780) міста Кривий Ріг, селища Гірницьке, Коломійцеве, села Новоіванівка, Тернуватий Кут Криворізької міської ради
Днп 32 165 009 93 Довгинцівський район, частина Саксаганського району (виборчі дільниці № 121638 – 121683, 121690 – 121693, 121788) міста Кривий Ріг
Днп 33 139 129 88 Металургійний район, частина Інгулецького (виборчі дільниці № 121611 – 121619, 121636), частина Саксаганського (виборчі дільниці № 121684 – 121689) районів, Центрально-Міський район міста Кривий Ріг, селище Авангард Криворізької міської ради
Днп 34 146 384 137 міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський, Царичанський райони
Днп 35 158 236 113 міста Нікополь, Покров, Нікопольський район
Днп 36 149 727 101 міста Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Павлоградський район
Днп 37 143 838 146 частина Інгулецького (виборчі дільниці № 121620 – 121635, 121637), частина Тернівського (виборча дільниця № 121729) районів міста Кривий Ріг, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони
Днп 38 144 776 137 місто Новомосковськ, Магдалинівський, Новомосковський, Юр’ївський райони
Днп 39 145 109 156 місто Синельникове, Васильківський, Межівський, Петропавлівський, Покровський, Синельниківський райони
Днп 40 140 017 129 місто Марганець, частина Заводського району міста Кам’янське (виборчі дільниці № 121022 – 121027, 121029, 121031 –121035, 121039, 121044, 121045), Криничанський, Солонянський, Томаківський райони
Днц 45 43 316 32 міста Авдіївка, Ясинувата, Київський район міста Донецька, Ясинуватський район
Днц 46 147 838 151 міста Бахмут, Лиман, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 140041 – 140086, 140643 – 140660)
Днц 47 132 762 113 місто Слов’янськ, Олександрівський, Слов’янський райони
Днц 48 144 838 91 місто Краматорськ
Днц 49 142 606 122 міста Дружківка, Костянтинівка, Костянтинівський, Покровський райони
Днц 50 152 621 113 міста Добропілля, Мирноград, Покровськ, Добропільський район
Днц 51 3 105 2 Микитівський, Центрально-Міський райони міста Горлівки, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 141523, 141527)
Днц 52 63 088 53 міста Дебальцеве, Торецьк, Калінінський район міста Горлівки, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 140681 – 140687, 140690)
Днц 57 158 707 113 Кальміуський район, частина Лівобережного району (виборчі дільниці № 142356 – 142411) міста Маріуполь
Днц 58 156 741 98 Приморський, Центральний райони міста Маріуполь
Днц 59 151 557 144 міста Вугледар, Новогродівка, Селидове, Великоновосілківський, Мар’їнський райони
Днц 60 104 066 100 Бойківський, Волноваський, Мангушський, Нікольський, Новоазовський райони, частина Лівобережного району міста Маріуполь (виборчі дільниці № 140376, 140377)
Жт 62 166 672 105 частина Богунського району (виборчі дільниці № 181338 –181372, 181382 – 181386, 181388, 181389, 181399 – 181403), Корольовський район міста Житомира
Жт 63 158 800 225 місто Бердичів, Андрушівський, Бердичівський, Попільнянський, Ружинський райони
Жт 64 157 745 299 місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони
Жт 65 148 494 278 місто Новоград-Волинський, Баранівський, Ємільчинський, Новоград-Волинський, Пулинський райони
Жт 66 163 534 295 місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони
Жт 67 167 503 248 частина Богунського району міста Житомира (виборчі дільниці № 181373 – 181381, 181387, 181390 – 181398), Житомирський, Любарський, Романівський, Чуднівський райони
Зк 68 155 301 144 міста Ужгород, Чоп, Ужгородський район
Зк 69 155 940 133 місто Мукачево, частина Берегівського (виборчі дільниці № 210003 – 210005, 210012, 210013, 210015, 210017, 210019, 210021, 210029 – 210032, 210035), частина Іршавського (виборчі дільниці № 210172 – 210180, 210203 – 210212, 210223 – 210228), частина Мукачівського (виборчі дільниці № 210303 – 210330, 210332 – 210339, 210343 – 210345, 210347 – 210365) районів
Зк 70 162 292 212 Великоберезнянський, Воловецький, Міжгірський, Перечинський, Свалявський райони, частина Мукачівського району (виборчі дільниці № 210278 – 210302, 210331, 210340 – 210342, 210346)
Зк 71 152 435 103 місто Хуст, Хустський район, частина Іршавського (виборчі дільниці № 210168 –210171, 210181 – 210183, 210185 – 210190, 210192 – 210195, 210198 – 210202), частина Тячівського (виборчі дільниці № 210479 –210481, 210504, 210516, 210522 – 210524, 210529, 210534, 210535, 210537, 210538) районів
Зк 72 172 439 104 Рахівський район, частина Тячівського району (виборчі дільниці № 210474 – 210478, 210482 – 210503, 210505 – 210515, 210517 – 210521, 210525 – 210528, 210530 – 210533, 210536, 210539 – 210547, 210809)
Зк 73 146 339 115 місто Берегове, Виноградівський район, частина Берегівського (виборчі дільниці № 210001, 210002, 210006 – 210011, 210014, 210016, 210018, 210020, 210022 – 210028, 210033, 210034, 210036), частина Іршавського (виборчі дільниці № 210184, 210191, 210196, 210197, 210213 – 210222) районів
Зп 74 135 951 74 Комунарський район, частина Олександрівського району міста Запоріжжя (виборчі дільниці № 230811, 230814, 230820 – 230832, 230834 – 230836, 231128)
Зп 75 154 343 80 Дніпровський, Заводський райони міста Запоріжжя
Зп 76 156 250 90 Вознесенівський, Хортицький райони міста Запоріжжя
Зп 77 135 497 73 Шевченківський район, частина Олександрівського району міста Запоріжжя (виборчі дільниці № 230809, 230810, 230812, 230813, 230815 – 230819)
Зп 78 151 490 140 місто Бердянськ з населеними пунктами Бердянської міської ради, Бердянський, Більмацький, Розівський, Чернігівський райони
Зп 79 166 413 149 місто Енергодар, Василівський, Великобілозерський, Кам’янсько-Дніпровський райони, частина Оріхівського району (виборчі дільниці № 230376 – 230386, 230388 – 230392, 230394 – 230399, 230401 –230406, 230408 – 230414)
Зп 80 155 990 112 місто Мелітополь, Мелітопольський район
Зп 81 157 279 231 місто Токмак, Веселівський, Михайлівський, Приазовський, Приморський, Токмацький, Якимівський райони
Зп 82 151 288 177 Гуляйпільський, Вільнянський, Запорізький, Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району (виборчі дільниці № 230387, 230393, 230400, 230407)
ІФ 83 167 427 102 Межі: частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260855 – 260884, 260887 – 260907, 260911 – 260917, 260919 – 260943, 260946 – 260960, 261040, 261041, 261043)
ІФ 84 162 464 192 місто Бурштин, частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260885, 260886, 260908 – 260910, 260918, 260944, 260945, 261037, 261042), Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького району (виборчі дільниці № 260087 – 260089, 260099 – 260105, 260110 – 260129, 260131, 260132, 260134 – 260139, 260141 – 260153, 260155 – 260162, 260164, 261038)
ІФ 85 137 317 166 місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони, частина Галицького району (виборчі дільниці № 260106 – 260109, 260130, 260133, 260140, 260154)
ІФ 86 144 492 139 місто Болехів з населеними пунктами Болехівської міської ради, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району (виборчі дільниці № 260008, 260009, 260014, 260015, 260020 – 260023, 260027, 260034 – 260039, 260045, 260046)
ІФ 87 148 415 117 місто Яремче з населеними пунктами Яремчанської міської ради, Надвірнянський район, частина Богородчанського (виборчі дільниці № 260001 – 260007, 260010 – 260013, 260016 – 260019, 260024 – 260026, 260028 – 260033, 260040 – 260044), частина Коломийського (виборчі дільниці № 260329 – 260338, 260408) районів
ІФ 88 154 894 161 місто Коломия, Городенківський район, частина Коломийського району (виборчі дільниці № 260339 – 260407, 260409 – 260411)
ІФ 89 140 553 157 Верховинський, Косівський, Снятинський райони
Кв 90 148 871 98 місто Біла Церква
Кв 91 148 985 165 місто Фастів, Макарівський, Фастівський райони, частина Києво-Святошинського (виборчі дільниці № 320562, 320578 – 320582, 320597, 320598, 320607 – 320609, 320612 – 320614, 320617, 320618, 320624, 320628 – 320640, 320642, 321418), частина Сквирського (виборчі дільниці № 320872 –320874, 320878, 320879, 320883 – 320885, 320887 – 320889, 320893, 320894, 320896 – 320900, 320902, 320903) районів
Кв 92 148 790 216 Білоцерківський, Володарський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський райони, частина Сквирського району (виборчі дільниці № 320862 – 320871, 320875 – 320877, 320880, 320881, 320886, 320890 – 320892, 320895, 320901, 320904 – 320909)
Кв 93 138 846 178 міста Переяслав-Хмельницький, Ржищів, Богуславський, Кагарлицький, Миронівський, Рокитнянський райони
Кв 94 152 053 136 міста Васильків, Обухів, Васильківський, Обухівський райони
Кв 95 203 064 108 місто Ірпінь, частина Києво-Святошинського району (виборчі дільниці № 320559 – 320561, 320563 –320577, 320583 –320596, 320599 – 320606, 320610, 320611, 320615, 320616, 320619 – 320623, 320625 – 320627, 320641, 320643, 320644, 321402 – 321406, 321412 – 321416, 321421 – 321423, 321427 – 321429)
Кв 96 184 832 201 міста Буча, Славутич, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони
Кв 97 179 083 135 міста Березань, Бровари, Баришівський район, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320226 – 320250, 320253 – 320272, 320276, 320277)
Кв 98 176 790 186 місто Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320251, 320252, 320273 – 320275)
Крв 99 165 071 110 частина Подільського (виборчі дільниці № 350894 – 350936), частина Фортечного (виборчі дільниці № 350814 –350869, 350874, 350875, 350882 – 350890) районів міста Кропивницького
Крв 100 146 948 232 частина Подільського (виборчі дільниці № 350892, 350893), частина Фортечного (виборчі дільниці № 350876 –350881) районів міста Кропивницького, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Компаніївський, Кропивницький, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове міської ради міста Кропивницького (виборчі дільниці № 350870 – 350873, 350891)
Крв 101 139 290 201 Благовіщенський, Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський райони
Крв 102 140 524 185 міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони
Крв 103 142 734 187 місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони
Лг 105 9 395 6 Жовтневий район, частина Кам’янобрідського району міста Луганська (виборчі дільниці № 441419 – 441432), частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 441404 – 441408, 441413)
Лг 106 98 782 70 місто Сєвєродонецьк, частина міста Кадіївка (виборчі дільниці № 441212 – 441232, 441249 – 441251, 441258 –441260, 441262), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440393 – 440396, 440398 – 440421, 440424)
Лг 107 103 178 61 місто Лисичанськ, частина міста Кадіївка (виборчі дільниці № 441233 – 441248, 441252 – 441257), частина міста Первомайськ (виборчі дільниці № 440975 – 440980, 440987, 440988), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440381 – 440392, 440422, 440423)
Лг 112 64 921 40 міста Брянка, Голубівка, Рубіжне, частина міста Первомайськ (виборчі дільниці № 440981 – 440986, 440989 – 440994, 441014, 441015), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440787, 440995 – 441003, 441005 – 441013)
Лг 113 145 738 198 Білокуракинський, Кремінський, Сватівський, Старобільський, Троїцький райони, частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 440257 – 440283)
Лг 114 105 918 146 Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський, Слов’яносербський, Станично-Луганський райони, частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 440467, 440477, 440478, 440501, 440502, 440509)
Лв 115 168 762 94 Сихівський район, частина Личаківського району міста Львова (виборчі дільниці № 461925 – 461928, 461931, 461935, 461936, 461940 –461942, 461947 – 461950, 461954 – 461959, 461962 – 461975,462159)
Лв 116 170 976 81 Залізничний район, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462109 – 462113, 462119 – 462129, 462137 – 462150, 462154, 462164)
Лв 117 168 510 97 Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462130 – 462136, 462153)
Лв 118 171 493 139 частина Личаківського (виборчі дільниці № 461929, 461930, 461933, 461934, 461937 – 461939, 461943 – 461946, 461951 – 461953, 461960, 461961), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 462095 – 462108, 462114 – 462118, 462151, 462152, 462162) районів міста Львова, Пустомитівський район
Лв 119 148 902 248 Бродівський, Буський, Радехівський райони, частина Кам’янка-Бузького району (виборчі дільниці № 460614 – 460618, 460622, 460623, 460625 – 460643, 460649 – 460653, 460658, 460663, 460664, 460670 – 460679)
Лв 120 150 012 243 Городоцький, Мостиський райони, частина Самбірського району (виборчі дільниці № 461059 – 461136, 461140 – 461147)
Лв 121 168 829 143 міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район
Лв 122 178 502 205 Жовківський, Яворівський райони
Лв 123 152 892 251 місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський, Перемишлянський райони
Лв 124 142 933 155 місто Червоноград, Сокальський район, частина Кам’янка-Бузького району (виборчі дільниці № 460619 – 460621, 460624, 460644 –460648, 460654, 460656, 460657, 460659 – 460662, 460665 – 460669)
Лв 125 160 145 260 місто Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони, частина Самбірського району (виборчі дільниці № 461137 – 461139)
Лв 126 146 793 219 міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони
Мк 127 144 635 124 місто Очаків, Заводський район міста Миколаєва, Миколаївський, Очаківський райони
Мк 128 162 556 89 Інгульський, Корабельний райони міста Миколаєва
Мк 129 144 552 106 Центральний район міста Миколаєва, Вітовський район
Мк 130 137 692 233 Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Новоодеський, Снігурівський райони
Мк 131 151 976 189 міста Вознесенськ, Южноукраїнськ, Березанський, Веселинівський, Вознесенський, Доманівський, Єланецький райони
Мк 132 137 656 184 місто Первомайськ, Арбузинський, Братський, Врадіївський, Кривоозерський, Первомайський райони
Од 133 169 564 85 Київський район міста Одеси
Од 134 169 999 86 частина Малиновського району міста Одеси (виборчі дільниці № 511159 – 511218, 511220, 511222 – 511244, 511447, № 511450)
Од 135 178 217 99 Приморський район міста Одеси
Од 136 177 424 90 частина Малиновського (виборчі дільниці № 511219, 511221), частина Суворовського (виборчі дільниці № 511340 – 511365, 511374 –511434, 511448) районів міста Одеси
Од 137 131 651 200 територія Балтської міської об’єднаної територіальної громади, місто Подільськ, Балтський, Кодимський, Окнянський, Подільський, Савранський райони
Од 138 145 403 239 Ананьївський, Березівський, Іванівський, Любашівський, Миколаївський, Ширяївський райони, частина Лиманського району (виборчі дільниці № 510473 – 510498, 510521, 510522)
Од 139 171 985 141 місто Южне, частина Суворовського району міста Одеси (виборчі дільниці № 511366 – 511373), Великомихайлівський, Захарівський, Роздільнянський райони, частина Біляївського (виборчі дільниці № 510222, 510223, 510230, 510237, 510238, 510241 – 510243, 510246, 510248, 510249, 510252, 510257, 510263 – 510265, 510268, 510269, 510276, 510277, 511452), частина Лиманського (виборчі дільниці № 510499 – 510520, 510523, 511443) районів
Од 140 185 528 113 територія Біляївської міської об’єднаної територіальної громади, міста Теплодар, Чорноморськ, Овідіопольський район, частина Біляївського району (виборчі дільниці № 510224, 510231 – 510236, 510239, 510240, 510244, 510245, 510247, 510250, 510253 – 510256, 510258 –510262, 510266, 510270 –510275, 510278 – 510281)
Од 141 151 633 145 місто Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський, Татарбунарський райони, частина Кілійського району (виборчі дільниці № 510407 – 510423, 510425 – 510428, 510431, 510435, 510439, 510440)
Од 142 153 998 154 Арцизький, Саратський, Тарутинський райони, частина Болградського (виборчі дільниці № 510283 – 510290, 510296, 510298 –510315, 510317, 510318), частина Кілійського (виборчі дільниці № 510424, 510429, 510430, 510432 – 510434, 510436 – 510438) районів
Од 143 139 520 122 місто Ізмаїл, Ізмаїльський, Ренійський райони, частина Болградського району (виборчі дільниці № 510291 – 510295, 510297, 510316)
Пл 144 145 272 85 Подільський, Шевченківський райони міста Полтави
Пл 145 151 663 133 Київський район міста Полтави, Котелевський, Полтавський райони
Пл 146 135 259 83 частина Автозаводського району (виборчі дільниці № 531040 –531085, 531099, 531100), Крюківський район міста Кременчука
Пл 147 134 263 186 місто Миргород, Диканський, Зіньківський, Миргородський, Решетилівський, Шишацький райони
Пл 148 140 653 216 місто Лубни, Великобагачанський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530474 – 530487, 530489 – 530494, 530504 – 530506, 530522 – 530531)
Пл 149 137 672 216 Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський, Чутівський райони
Пл 150 139 966 128 місто Горішні Плавні, частина Автозаводського району міста Кременчук (виборчі дільниці № 531086 – 531098), Глобинський, Кременчуцький райони
Пл 151 133 416 213 місто Гадяч, Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530495 – 530503, 530507 – 530518, 530520, 530521)
Рв 152 163 201 100 частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560901 – 560913, 560915 – 560974, 560984 – 561007, 561011, 561013)
Рв 153 173 099 232 місто Острог, частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560975 – 560983), Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони
Рв 154 172 722 261 місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони
Рв 155 175 330 213 місто Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони
Рв 156 170 005 200 Березнівський, Костопільський, Сарненський райони
См 157 170 006 100 Ковпаківський район, частина Зарічного району міста Сум (виборчі дільниці № 590884 – 590895, 590926 – 590943, 591015, 591016), село Піщане Сумської міської ради з населеними пунктами Піщанської сільської ради
См 158 164 582 191 частина Зарічного району міста Сум (виборчі дільниці № 590896 – 590925, 590944 – 590946), Білопільський, Краснопільський, Сумський райони
См 159 131 294 220 місто Глухів, Глухівський, Путивльський, Середино-Будський, Ямпільський райони, частина Кролевецького (виборчі дільниці № 590260 –590274, 590276 – 590278, 590280, 590282 – 590284, 590287, 590288, 590291, 590295 – 590299), частина Конотопського (виборчі дільниці № 590176, 590177, 590181 – 590183, 590185, 590188, 590190 – 590192, 590196 – 590198, 590210, 590213), частина Шосткинського (виборчі дільниці № 590679 – 590688, 590694 – 590699) районів
См 160 133 778 95 міста Конотоп, Шостка, частина Конотопського (виборчі дільниці № 590179, 590180, 590200, 590207, 590208), частина Кролевецького (виборчі дільниці № 590275, 590279, 590281, 590285, 590286, 590289, 590290, 590292 – 590294), частина Шосткінського (виборчі дільниці № 590675 –590678, 590689 – 590693, 590700 – 590702) районів
См 161 134 425 224 місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський райони, частина Конотопського району (виборчі дільниці № 590172 – 590175, 590178, 590184, 590187, 590189, 590193 – 590195, 590199, 590201 – 590206, 590209, 590211, 590212, 590214 –590218)
См 162 134 682 170 міста Лебедин, Охтирка, Великописарівський, Лебединський, Охтирський, Тростянецький райони
Тр 163 172 020 85 частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611096 – 611177, 611179 – 611181)
Тр 164 164 669 308 місто Кременець, Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610544 – 610552, 610554 – 610573, 610585 – 610587, 610591, 610592, 610596 – 610604, 610607, 610609, 610610, 610613 – 610616, 611186)
Тр 165 169 981 308 місто Бережани, частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611092 – 611095), Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610542, 610543, 610553, 610588 – 610590, 610593 – 610595, 610605, 610606, 610608, 610611, 610612)
Тр 166 161 296 270 Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони
Тр 167 143 852 212 місто Чортків, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони
Хрк 168 157 632 88 Шевченківський район міста Харкова
Хрк 169 156 315 98 Київський район, частина Московського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631415 – 631421, 631481 – 631484, 631525 – 631527)
Хрк 170 151 933 82 частина Московського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631422 – 631446, 631451 – 631461, 631467 – 631480, 631485 – 631492, 631506 – 631524, 631528 – 631532)
Хрк 171 148 578 84 Немишлянський район, частина Індустріального (виборчі дільниці № 631533 – 631536, 631699), частина Слобідського (виборчі дільниці № 631354 – 631372) районів міста Харкова
Хрк 172 150 971 79 частина Індустріального (виборчі дільниці № 631537 – 631587, 631589, 631590, 631692, 631693, 631702, 631703), частина Московського (виборчі дільниці № 631447 – 631450, 631462 – 631466, 631493 – 631505) районів міста Харкова
Хрк 173 142 057 79 Основ’янський район, частина Слобідського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631316 – 631343, 631345, 631346, 631348 – 631353, 631373 – 631375, 631689)
Хрк 174 152 712 94 Новобаварський, Холодногірський райони міста Харкова
Хрк 175 142 552 110 місто Люботин, Дергачівський район, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630810 – 630813, 630817 – 630819, 630829 – 630831, 630833 –630836, 630840 – 630844, 630848 – 630859, 630874 – 630879, 630881)
Хрк 176 139 545 158 місто Чугуїв, Великобурлуцький, Вовчанський, Дворічанський, Печенізький, Чугуївський райони
Хрк 177 145 262 163 міста Ізюм, Куп’янськ, Борівський, Ізюмський, Куп’янський, Шевченківський райони
Хрк 178 133 837 161 місто Первомайський, Балаклійський, Барвінківський, Близнюківський, Первомайський райони
Хрк 179 147 611 189 місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони
Хрк 180 135 885 180 Богодухівський, Валківський, Золочівський, Коломацький, Краснокутський, Нововодолазький райони, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630820 – 630822)
Хрк 181 149 833 108 Зміївський район, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630779 – 630809, 630823 – 630828, 630832, 630837 – 630839, 630846, 630847, 630860 – 630873, 630880, 630882, 630883)
Хрс 182 155 481 98 частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650622 – 650653, 650662 – 650670, 650783), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650726 – 650768, 650773 – 650782) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської та Суворовської районних у місті Херсоні рад
Хрс 183 159 002 107 Корабельний район, частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650654 – 650661, 650671), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650769 – 650772) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської, Суворовської та Корабельної районних у місті Херсоні рад, Білозерський район
Хрс 184 166 466 190 місто Нова Каховка з населеними пунктами Новокаховської міської ради, Бериславський, Великолепетиський, Великоолександрівський, Високопільський, Горностаївський, Нововоронцовський райони
Хрс 185 169 104 212 місто Каховка, Верхньорогачицький, Генічеський, Іванівський, Каховський, Нижньосірогозький, Новотроїцький райони, частина Чаплинського району (виборчі дільниці № 650534 – 650538, 650544 – 650546, 650548, 650562, 650563).
Хрс 186 175 355 166 місто Гола Пристань, Голопристанський, Каланчацький, Олешківський, Скадовський райони, частина Чаплинського району (виборчі дільниці № 650539, 650541 – 650543, 650547, 650549 –650561)
Хм 187 143 963 82 частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681455 – 681530, 681532, 681533, 681535, 681536, 681560, 681562)
Хм 188 150 124 191 частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681427 – 681454, 681559, 681563, 681565, 681566), Волочиський, Хмельницький райони
Хм 189 142 318 283 місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони
Хм 190 145 602 221 міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони
Хм 191 130 111 273 місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони
Хм 192 143 162 270 Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони
Хм 193 147 306 216 місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони
Чрк 194 139 837 83 Придніпровський район, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711039 – 711042, 711044, 711049, 711080 –711100)
Чрк 195 139 744 159 частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711043, 711045 – 711048, 711050 – 711067, 711074 – 711079), Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони
Чрк 196 140 750 218 Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Шполянський райони, частина Канівського (виборчі дільниці № 710263, 710266, 710274, 710280 – 710285, 710287, 710289 –710291, 710298 – 710303), частина Лисянського (виборчі дільниці № 710403, 710404, 710411, 710412, 710420, 710421, 710433), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710563 – 710565, 710567, 710569 – 710576, 710578, 710579, 710582 –710585, 710587 – 710590, 710593 – 710597) районів
Чрк 197 134 544 142 міста Золотоноша, Канів, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711030 – 711038, 711068 – 711073), Золотоніський район, частина Канівського (виборчі дільниці № 710264, 710265, 710267 –710273, 710275 – 710279, 710286, 710288, 710292 – 710297, 710304 – 710309), частина Черкаського (виборчі дільниці № 710691, 710696, 710697, 710700, 710701, 710706, 710709 – 710713, 710716 – 710719, 710722 –710725, 710735, 710736) районів
Чрк 198 138 139 133 місто Сміла, Кам’янський, Смілянський райони, частина Черкаського району (виборчі дільниці № 710690, 710692 – 710695, 710698, 710699, 710702 – 710705, 710707, 710708, 710714, 710715, 710720, 710721, 710726 – 710734, 710737)
Чрк 199 134 102 186 місто Ватутіне, Жашківський, Звенигородський, Маньківський райони, частина Лисянського (виборчі дільниці № 710397 – 710402, 710405 –710410, 710413 – 710419, 710422 – 710432, 710434, 710435), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710548 – 710562, 710568, 710580, 710586, 710591, 710592) районів
Чрк 200 149 208 172 місто Умань, Монастирищенський, Уманський, Христинівський райони, частина Тальнівського району (виборчі дільниці № 710566, 710581)
Чрв 201 173 922 108 частина міста Чернівців (виборчі дільниці № 730446 – 730480, 730487 – 730550, 730553 – 730558, 730560, 730564)
Чрв 202 176 217 167 Вижницький, Кіцманський, Путильський райони, частина Сторожинецького району (виборчі дільниці № 730338 – 730351, 730355 –730361, 730364 – 730366, 730368 – 730375, 730378, 730381 – 730387, 730390 –730394)
Чрв 203 175 479 133 частина міста Чернівців (виборчі дільниці № 730481 – 730486), Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони, частина Сторожинецького району (виборчі дільниці № 730352 – 730354, 730362, 730363, 730367, 730376, 730377, 730379, 730380, 730388, 730389, 730562)
Чрв 204 164 823 156 місто Новодністровськ, Заставнівський, Кельменецький, Сокирянський, Хотинський райони
Чрн 205 142 813 82 Деснянський район, частина Новозаводського району міста Чернігова (виборчі дільниці № 741086, 741096 – 741099)
Чрн 206 141 696 174 частина Новозаводського району міста Чернігова (виборчі дільниці № 741061 – 741085, 741087 – 741095, 741100 – 741106, 741108), Ріпкинський, Чернігівський райони
Чрн 207 129 457 251 місто Новгород-Сіверський, Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сновський, Сосницький райони
Чрн 208 130 321 200 Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району (виборчі дільниці № 740197 – 740201, 740204, 740208, 740209, 740215, 740218, 740221, 740225, 740228, 740231, 740232, 740235, 740236, 740239, 740240)
Чрн 209 132 484 168 місто Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони, частина Ічнянського району (виборчі дільниці № 740202, 740203, 740205 – 740207, 740210, 740212 – 740214, 740216, 740217, 740219, 740220, 740222 – 740224, 740226, 740227, 740229, 740230, 740233, 740234, 740237, 740238)
Чрн 210 140 190 216 місто Прилуки, Бобровицький, Козелецький, Прилуцький райони
Квм 211 177 308 89 Голосіївський район міста Києва
Квм 212 189 022 90 частина Дарницького району міста Києва (виборчі дільниці № 800086 – 800156, 800205 – 800214, 801073, 801074, 801076 – 801078, 801082, 801097, 801098, 801103)
Квм 213 166 453 80 частина Деснянського району міста Києва (виборчі дільниці № 800215 – 800227, 800236 – 800243, 800254 – 800270, 800273 – 800304, 801068 – 801071, 801079, 801080, 801088 – 801090, 801104)
Квм 214 163 987 81 частина Дніпровського району міста Києва (виборчі дільниці № 800350 – 800353, 800366, 800369 – 800407, 800431 – 800434, 800438 – 800470)
Квм 215 159 998 81 частина Деснянського (виборчі дільниці № 800228 – 800235, 800244 – 800253, 800271, 800272, 800305 – 800341, 801072, 801081), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800342 – 800349, 800354 – 800365, 800367, 800368) районів міста Києва
Квм 216 156 844 76 частина Дарницького (виборчі дільниці № 800157 – 800204, 801075), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800408 – 800430, 800435 –800437) районів міста Києва
Квм 217 160 311 79 частина Оболонського району міста Києва (виборчі дільниці № 800471 –800547, 800577, 800578)
Квм 218 149 809 77 частина Оболонського (виборчі дільниці № 800548 – 800576, 800579 – 800582), частина Святошинського (виборчі дільниці № 800781 – 800822, 801091, 801100) районів міста Києва
Квм 219 161 922 85 частина Святошинського району міста Києва (виборчі дільниці № 800702 –800780, 800823 – 800827, 801106)
Квм 220 149 731 76 Подільський район міста Києва
Квм 221 179 464 105 Печерський район, частина Солом’янського (виборчі дільниці № 800828 – 800843, 800850, 800851, 800865, 800869 – 800871, 800873, 800877 – 800885, 800887 – 800891, 800950 – 800956, 800958, 801086), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 800961 – 800964, 800966, 800967, 800975) районів міста Києва
Квм 222 165 605 87 частина Солом’янського району міста Києва (виборчі дільниці № 800844 –800849, 800852 – 800864, 800866 – 800868, 800872, 800874 –800876, 800886, 800892 – 800949, 800957, 801102)
Квм 223 168 826 102 частина Шевченківського району міста Києва (виборчі дільниці № 800965, 800968 – 800974, 800976 – 801066)
ЗВО 451 241 102