Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Донецька область, Територіальний виборчий округ № 46

Дільниць - 163

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Ціалковського, 4, м. Бахмут, Донецька обл., 84511
медична частина
Державна установа "Бахмутська установа виконання покарань (№6)"
000002
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні с-ща Спірне
000003
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні м. Сіверськ
000004
Донецька обл., м. Лиман, у р-ні с. Шандриголове
000005
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні с. Зайцеве
000006
Донецька обл., у р-ні м. Бахмут
000007
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні с-ща Новолуганське
000008
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні смт Луганське
000009
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні с. Бахмутське
000010
Донецька обл., у р-ні м. Бахмут
000011
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні м. Часів Яр, Лісний р-н
000012
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні м. Часів Яр, Шпитальний р-н
000013
Донецька обл., Бахмутський р-н, у р-ні м. Соледар
140041 вул.Зарічна, 24А, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84522
школа №4, фойє
м.Сіверськ – вул.Вишнева, вул.Дачна, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.ім.З.Космодем’янської, вул.ім.Л.Толстого, вул.ім.М.Колесникова, вул.ім.М.Коцюбинського, вул.Партизанська, вул.Прибережна, вул.Слобожанська, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Шосейна, пров.Безіменний, пров.Забахмутський
140042 вул.Залізнична, 76, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84522
школа №1, фойє
м.Сіверськ – вул.Бахмутська, вул.Залізнична, вул.ім.Д.Мєндєлєєва, вул.ім.М.Лермонтова, вул.ім.М.Ломоносова, вул.ім.О.Нахімова, вул.ім.П.Чайковського, вул.Лугова, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Павлова, вул.Покровська, вул.Поштова, вул.Радивонівська, вул.Радивонівських патріотів, вул.Річна, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Ямська, пров.ім.В.Ватутіна, пров.ім.В.Маяковського, пров.ім.І.Черняховського, пров.ім.К.Тимирязєва, пров.ім.Ф.Чернишевського, пров.Пасічний, тупик Дачний
140043 вул.Енергетиків, 25, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523
школа №3, фойє
м.Сіверськ – вул.Енергетиків: 23–34; вул.Молодіжна, вул.Садова: 30, 32, 34, 38, 40, 53–55, 59;
140044 вул.ім.О.Суворова, 32, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523
професійний ліцей, фойє
м.Сіверськ – вул.Журби, вул.Західна, вул.ім.В.Сосюри, вул.ім.О.Кошового, вул.ім.О.Суворова: 2–30, 34, 36, 38; вул.ім.С.Кисіленка, вул.Лікарняна, вул.Північна, вул.Садова: 57; вул.Східна, вул.Теплична, вул.Ювілейна: 4–6; вул.40-років Перемоги, пров.Дружби, пров.Заводський, пров.ім.І.Мічуріна, пров.Приозерний
140045 вул.Енергетиків, 25, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523
школа №3, спортивна зала
м.Сіверськ – вул.Абрикосова, вул.Доломітників, вул.Енергетиків: 1–21; вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.ім.А.Чехова, вул.ім.Б.Хмельницького, вул.ім.В.Чкалова, вул.ім.І.Тургєнєва, вул.ім.М.Кутузова, вул.ім.О.Матросова, вул.ім.О.Суворова: 31–33, 35, 37, 39–93; вул.ім.П.Новодрана, вул.ім.Т.Шевченко, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Закаряна, вул.Польова, вул.Праці, вул.Садова: 1–29, 31, 33, 35–37, 39, 41–49; вул.Степова, вул.Ювілейна: 1, 8–38; пров.Нагірний
140046 просп.Миру, 1, м.Сіверськ, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84523
центр культури, фойє
м.Сіверськ – вул.Верхня, вул.Виноградна, вул.Джерельна, вул.ім.Е.Циолковського, вул.ім.К.Білостоцького, вул.ім.М.Гоголя, вул.ім.О.Пушкіна, вул.ім.Ю.Гагаріна, вул.Кленова, вул.Клубна, вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Новоселецька, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Підгірна, вул.Робітнича, вул.Руднічна, вул.Сільськогосподарська, вул.Хуторська, вул.Широка, пров.ім.М.Некрасова, просп.Миру
140047 вул.Шкільна, 59, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580
школа, фойє
смт Луганське – вул.Аптечна, вул.Больнична, вул.Кар’єрна, вул.Леваневського, вул.Миру: 2–57, 59; вул.Партизанська, вул.Річна, вул.Садова, вул.Сєвєрна, вул.Ситника, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна
140048 вул.Шкільна, 59, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580
Луганська школа, спортивна зала
смт Луганське – вул.Аеродромна, вул.Верхня, вул.Гоголя, вул.Западна, вул.Матросова, вул.Первомайська, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Хліборобів, пров.Зелений, пров.Красношапки
140049 вул.Миру, 1, смт Луганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84580
яслі-садок "Зірочка", к.1
смт Луганське – вул.Миру: 58, 60–195; вул.Скелєва, с.Розсадки
140050 вул.Залізнична, 4А, с.Воздвиженка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84581
Приватний будинок, к.1
с.Воздвиженка, с.Криничне, с.Миронівка, с-ще Роти
140051 вул.Центральна, 2, с.Берестове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84541
школа, спортивна зала
с.Берестове, с-ще Виїмка, с-ще Нагірне, с-ще Спірне
140052 пл.Перемоги, 3, с.Бахмутське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84592
школа, фойє
с.Бахмутське, с-ще Підгородне
140053 вул.Миру, 48, с.Васюківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84530
будинок культури, фойє
с.Васюківка, с.Бондарне, с.Пазено, с.Сакко І Ванцетті, с.Хромівка
140054 вул.Зарічна, 45, с.Федорівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84530
будинок культури, фойє
с.Федорівка
140055 вул.Землянова, 120А, с.Верхньокам’янське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84525
школа, спортивна зала
с.Верхньокам’янське, с.Івано-Дар’ївка, с.Новоселівка
140056 вул.Гагаріна, 87, с.Володимирівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84560
будинок культури, фойє
с.Володимирівка, с.Пилипчатине, с.Стряпівка, с.Трипілля
140057 вул.Шкільна, 6, с.Дронівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84521
школа, фойє
с.Дронівка, с.Платонівка
140058 вул.Кооперативна, 14А, с.Зайцеве, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84570
будинок культури, зал урочистостей
с.Зайцеве, с.Вершина, с.Весела Долина(Зайцівська с/р)
140059 просп.Перемоги, 2, с.Званівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84528
школа, фойє
с.Званівка
140060 вул.Центральна, 196, с.Переїзне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84529
школа, фойє
с.Кузьминівка, с.Переїзне
140061 вул.Лісова, 29, с-ще Калинівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84550
школа, спортивна зала
с-ще Калинівка, с.Богданівка, с.Григорівка(Калинівська с/р)
140062 вул.Козаченка, 1, с.Клинове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84562
адмінбудинок ТОВ "Агроінвест", фойє
с.Клинове
140063 вул.Клубна, 29, с.Відродження, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84562
фельдшерський пункт, фойє
с.Відродження, с.Мідна Руда
140064 вул.Центральна, 65, с.Кодема, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84572
будинок культури, фойє
с.Кодема, с.Дача, с.Миколаївка(Кодемська с/р), с.Миколаївка Друга, с.Одрадівка
140066 вул.Віл’ямса, 1А, с-ще Хромове, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84591
адмінбудинок СТОВ "Ілюс", фойє
с-ще Хромове – вул.Булавіна, вул.Віл’ямса, вул.Докучаєва, вул.Донецька, вул.Є.Мартинова, вул.Київська, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Підгорна, вул.Румянцева, вул.Сосюри, вул.Сумська, вул.Толбухіна, вул.Трудова, вул.Чайковського, пров.Докучаєва, пров.Лісний
140067 вул.Освітня, 10, с.Іванівське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84557
Іванівська школа, фойє
с-ще Хромове – вул.Весела, вул.Мічуріна, вул.Недогибченко, вул.Радужна, вул.Сільська, вул.Трудові резерви, вул.Центральна, с.Берхівка
140068 вул.Зарічна, 4, с.Іванівське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84557
будинок культури, фойє
с.Іванівське
140069 вул.Шкільна, 103А, с.Кліщіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84558
соціальний центр, фойє
с.Андріївка, с.Кліщіївка
140070 вул.Залісна, 126, с.Міньківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84532
центр культури, фойє
с.Міньківка, с.Голубівка, с.Дубово-Василівка, с.Оріхово-Василівка, с.Привілля
140071 вул.Тімірязєва, 43А, с.Никифорівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84531
школа, фойє
с.Никифорівка, с.Діброва, с.Липівка, с.Федорівка Друга
140073 вул.Первомайська, 40, с-ще Новолуганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84573
центр дозвілля "Юність", фойє 1
с-ще Новолуганське – вул.кв-л Дружба, вул.кв-л Молодіжний, вул.кв-л Радужний, с.Семигір’я, с-ще Травневе
140074 вул.Первомайська, 40, с-ще Новолуганське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84573
центр дозвілля "Юність", фойє 2
с-ще Новолуганське – вул.Бахмутська, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Інженерна, вул.кв-л Сонячний, вул.Космонавтів, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Олімпійська, вул.Первомайська, вул.Побєди, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Сергієнко, вул.Спортивна, вул.Цвіточна, вул.Шкільна, вул.Щастя, вул.8 Марта, пров.Мирний, пров.Некрасова, пров.Пушкіна
140075 вул.Київська, 2, с-ще Опитне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84571
Комунальний заклад "Бахмутський районний будинок культури", фойє
с-ще Опитне, с.Іванград
140076 вул.Ювілейна, 23, с-ще Зеленопілля, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84593
будинок культури, фойє
с-ще Зеленопілля
140077 вул.Садова, 73, с-ще Ягідне, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84505
станція питомниководства, їдальня
с-ще Ягідне
140078 вул.Механізаторів, 12, с.Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84561
Адміністративна будівля СФГ "Артеміда", фойє
с.Покровське – вул.Гагаріна, вул.Механізаторів, вул.Миру: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Садова, вул.Степова, вул.Східна, вул.Центральна: 1–30, 32–36, 38, 42–46; вул.Шосейна
140079 вул.40 років Перемоги, 11, с.Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84561
будинок культури, фойє
с.Покровське – вул.Васі Носакова, вул.Гафура Гуляма, вул.Горянка, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Литовченка, вул.Миру: 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24–77; вул.Міліцейська, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Річкова, вул.Трудова, вул.Центральна: 31, 37, 39–41, 47–100; вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, пров.Парковий, пров.Шевченка, с.Нова Кам’янка
140080 вул.Л.Зайченко, 2, с.Парасковіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84536
будинок культури, фойє
с.Парасковіївка – вул.Л.Зайченко, вул.Нижня, вул.Побєди, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Сіверська, вул.Центральна: 1–106, 108, 110; пров.Новий, пров.Парковий, пров.Річний, с.Благодатне, с.Залізнянське
140081 вул.Шкільна, 2, с.Парасковіївка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84536
школа, фойє
с.Парасковіївка – вул.Верхня, вул.Гірників, вул.Железнодорожна, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Льотчиків, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Первомайська, вул.Польова, вул.Світла, вул.Соляників, вул.Центральна: 107, 109, 111–160; вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.8-Марта, пров.Кирпичний, пров.Короленко, пров.Красногорський, пров.Лермонтова, пров.Л.Толстого, пров.Чехова, пров.Южний
140082 вул.Центральна, 129, с.Різниківка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84526
будинок культури, фойє
с.Різниківка
140083 вул.Шкільна, 5, с.Свято-Покровське, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84527
школа, фойє
с.Свято-Покровське
140084 просп.Незалежності, Будинок культури, с.Роздолівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84540
Будинок культури, фойє 1
с.Роздолівка, с.Краснополівка, с.Миколаївка(Соледарська міська громада)
140085 вул.Центральна, школа, с.Серебрянка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84520
школа, спортивна зала
с.Серебрянка, с.Григорівка(Сіверська міська громада)
140086 вул.Донецька, 3, с.Яковлівка, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84542
будинок культури, фойє
с.Яковлівка, с.Білогорівка, с.Василівка, с.Веселе, с.Липове
140603 вул.Незалежності, 218, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
ТОВ "УМВЕЛЬТ Бахмут"
м.Бахмут – вул.Гоголя: 74, 76, 78–78А, 79А–80А, 81А–116А; вул.Дослідна, вул.Миру: 144, 146, 148–150А, 152–152А, 154, 156, 158, 160–206Б; вул.Незалежності: 170–245; вул.Садова: 308–308А, 310, 312, 314, 327–337; вул.Суворова, вул.2-га Набережна, пров.Великий Троїцький, пров.Малий Троїцький, пров.2-й Гоголя, пров.2-й Цегельний, пров.3-й Гоголя
140604 вул.Маріупольська, 2, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
школа №5, фойє
м.Бахмут – вул.Базарна, вул.Бориса Грінченка: 63–96; вул.Ентузіастів, вул.Кооперативна: 56, 58, 60–155Б; вул.Маріупольська: 1–24; вул.Минаєвська, вул.Миру: 74–143, 145–145А, 147–147А, 151–151А, 153, 155–155А, 157, 159–159А; вул.Набережна, вул.Незалежності: 69–169А; вул.Омеляна Бірюкова, вул.Партизанська: 40–42, 44–44А, 46, 48, 59–71А; вул.Піщана, вул.Профсоюзна, вул.Ростовська: 4, 8, 24, 30, 38, 40, 42, 44–44А, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–62, 64–68; вул.Степова, вул.Червона: 53–92; вул.Щедра: 57–99; пров.Індустріальний, пров.Кооперативний, пров.Набережний, пров.Ростовський, пров.Степовий, пров.Цегляний, пров.Червоний, пров.1-й Бірюковський: 1–15;
140605 вул.Миру, 58, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
міський Центр дітей та юнацтва, актова зала
м.Бахмут – вул.Бахмутська: 2–31, 33–33А; вул.Благовіщенська: 4–6, 13, 19, 21; вул.Гоголя: 2–73, 74А–74Б, 77, 79, 81; вул.Лікарняна: 3, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27–27А, 29, 31, 33–33А, 37, 39, 41–41А, 43–43А, 45–45А, 47; вул.Маріупольська: 25–76; вул.Миру: 60–71; вул.Н.Маріупольська: 1–10; вул.О.Сибірцева: 27, 29, 31, 33, 37, 61, 216–218; вул.Садова: 187–189, 191–193А, 195, 197–197А, 203–267А, 269, 271, 273–273А, 277, 279, 281–281А, 283, 285, 287–287А, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309–309А, 311, 313–313А, 315–325; пров.Бахмутський, пров.Філатова, пров.1-й Бірюковський: 19–46, 48–52, 54; пров.1-й Благовіщенський, пров.1-й Гоголя, пров.2-й Бірюковський, пров.2-й Благовіщенський, пров.4-й Гоголя, тупик Лікарняний
140606 вул.Тургенєва, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
школа №1, фойє
м.Бахмут – вул.Арона Китаєва, вул.Бахмутського козацтва, вул.Лікарняна: 4–8Б, 10–10А, 12–12А, 14, 16–18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34–36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48–87; вул.Маріупольська: 84А–136А; вул.Медова, вул.Н.Маріупольська: 11–132; вул.Південна, вул.Садова: 268, 270, 272, 274–276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302–302А, 304–304А, 306; вул.Тургенєва, пров.Медовий, пров.Південний, пров.1-й Бірюковський: 47, 53, 55–74А; пров.1-й Китаєвський, пров.1-й Козацький, пров.2-й Козацький, пров.3-й Козацький
140607 вул.Ковальська, 121, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
школа №7, фойє
м.Бахмут – вул.Бахмутська: 48, 54, 56, 58, 60, 62–64, 66, 68, 89–101; вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Ковальська: 75, 77, 79, 146–174; вул.Колодязна, вул.Павлова, вул.Слобідська, вул.Смирнова, вул.Тімірязєва, вул.Широка, пров.Джерельний, пров.Кутузова, пров.Михайла Любова, врб. Казарма 485 км
140608 вул.Благовіщенська, 43, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
педагогічний коледж, фойє
м.Бахмут – вул.Бахмутська: 32, 34–47, 49–53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69–87А; вул.Благовіщенська: 25, 27, 29А, 31–45; вул.Броварська, вул.Василя Першина: 32, 34А–34Б, 36, 37А–42А; вул.Ковальська: 110–144; вул.Різдвяна: 18–20, 22–24, 26–65; вул.Садова: 164, 166–166А, 170, 174А, 176–176А, 178–178А, 180–186А, 190, 194, 196, 198; вул.Севастопольська, вул.Спартаківська, вул.Тітова, пров.Садовий, пров.Севастопольський
140609 пл.Свободи, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
центр культури і дозвілля, зала клубу ветеранів
м.Бахмут – вул.Василя Першина: 1–4; вул.Гагаріна, вул.Лермонтова: 7–11; вул.Миру: 50–52; вул.Незалежності: 55, 57, 63, 65; вул.Торгова
140610 вул.Ковальська, 121, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
школа №7, к.2
м.Бахмут – вул.Благовіщенська: 10–12, 14–16, 20, 22–24, 26, 28, 30; вул.Василя Першина: 5–31, 33, 35, 37; вул.О.Сибірцева: 196–214; вул.Різдвяна: 4–15, 21, 25; вул.Садова: 130, 138–150, 152–163А, 165, 169, 173, 175, 177, 179;
140611 вул.Космонавтів, 4, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
СП "ДГМТС" філії "Донзалізниця", к.1
м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 1–16; вул.Ковальська: 42–42А, 44–74А, 76, 78, 80–108; вул.Козаченка, вул.Космонавтів, вул.1-ша Вокзальна, вул.9 Травня, пров.Всіхсвятський, пров.Вчительський, пров.Кузнечний, пров.1-й Вокзальний, пров.2-й Вокзальний
140612 вул.Миру, 22, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
школа №11, фойє
м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 20–36; вул.Ковальська: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 33, 35, 39, 41, 43; вул.Лермонтова: 25–39А; вул.Садова: 78–78А, 80, 90–90А, 94, 96–96А, 98, 102, 104–110, 112, 114–118, 120, 126, 128, 133–135А, 151; вул.Свободи: 11–24;
140613 вул.О.Сибірцева, 15, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
КНП "Центр первинної медичної допомоги", фойє
м.Бахмут – вул.Лермонтова: 20; вул.Миру: 40–42, 47–49, 53; вул.Незалежності: 50–52, 56, 58–62, 64; вул.О.Сибірцева: 5–9, 11, 13, 19, 21, 25, 186–190; вул.Свободи: 7;
140614 вул.Лермонтова, 12, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
коледж мистецтв, фойє
м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 54–56, 64–64А, 66А, 68, 70, 76–76А, 78; вул.Лермонтова: 1–6А; вул.Магістратська: 20В–64; вул.Незалежності: 25, 29, 35, 37–37А, 39–39А, 41, 43, 45, 47; вул.Нижня, вул.Соборна: 25–67; пров.Магістратський, пров.Соборний, пров.Тихий
140615 вул.Б.Горбатова, 69, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
кімната школярів "Бригантина", актова зала
м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 63, 65, 67, 69, 71–75, 77, 79–89; вул.Магістратська: 2А–18; вул.Соборна: 11–20А; вул.Ціолковського: 39–49; тупик Магістратський
140616 вул.Ціолковського, 6, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
Спортивний клуб "Атлет", спортивна зала
м.Бахмут – вул.Ковальська: 1–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30–32, 34, 36–38, 40; вул.Леваневського: 1А, 2А, 3А–3Б, 4А–5А, 6А–7А, 8А, 9А–13А, 14А, 16А; вул.М.Лєскова, вул.О.Сибірцева: 10, 12, 14–18А, 20А, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34–36, 40–60, 62–142; вул.Привокзальна: 6; вул.Садова: 1–77А, 79, 81–89А, 91–93А, 95, 97, 99, 103, 111, 113, 119, 121–125А, 127; вул.Ціолковського: 1–3А, 4А–7, 17–19, 23–25; пров.Солов’їний, пров.Ціолковського, пров.1-й Садовий, пров.2-й Садовий, пров.3-й Садовий, пров.4-й Садовий, пров.5-й Садовий, пров.6-й Садовий, пров.7-й Садовий, тупик Сибірцева, окр.буд. З.Д.Пітомник, окр.буд. ПЧ(Залізна дорога)
140617 вул.Миру, 5, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут УІПА, каб. 109
м.Бахмут – вул.Б.Горбатова: 39–53, 59–61Б; вул.Миру: 11–39, 43–45; вул.Незалежності: 3–24, 26–28, 30–34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48; вул.О.Сибірцева: 146–182; вул.Привокзальна: 1–5, 9; вул.Трудова, вул.Ціолковського: 8, 22, 27–37; врп.ст.Артемівськ-1
140618 вул.Корсунського, 65, м.Бахмут, Донецька обл., 84509
школа №2, фойє
м.Бахмут – вул.І.Івкіна: 24, 26, 28, 30, 32; вул.Корсунського: 59, 61, 67, 69, 88–96; вул.Чайковського: 93–107; пров.Новий
140619 вул.Корсунського, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84509
КП "Бахмут-Вода", к.2
м.Бахмут – вул.Вербна: 1–32; вул.Геологів: 22–71; вул.Григорія Сковороди: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 47; вул.І.Івкіна: 16, 18, 20–23, 25, 27, 29, 31, 33–53; вул.Комунальна, вул.Корсунського: 1А–57, 60, 64–66, 68, 70–84; вул.Народна, вул.Полярна, вул.Робоча, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Центральна: 2–32; пров.Геологічний, пров.Жуковського, пров.Корсунського, пров.Нахімова, пров.Недєліна, пров.Полярний, пров.Центральний, пров.2-й Корсунського
140620 вул.Чайковського, 63, м.Бахмут, Донецька обл., 84506
Індустріальний технікум ДонНТУ, фойє
м.Бахмут – вул.Вербна: 33–46; вул.В.Кібенка, вул.Геологів: 3–21; вул.Григорія Сковороди: 34, 36, 38, 40, 42, 44–46, 48–52; вул.І.Івкіна: 5–15А, 17, 19–19А; вул.Костянтинівська, вул.Крилова, вул.Студентська, вул.Центральна: 33–48А; вул.Чайковського: 34, 51–92; вул.Ювілейна: 2–4; вул.1-ша Лісна, вул.2-га Лісна, пров.Григорія Сковороди, пров.Лісний
140621 вул.Носакова, 3, м.Бахмут, Донецька обл., 84506
Артемівське УГГ
м.Бахмут – вул.Носакова, вул.Павла Новгородцева: 1–44, 46, 48; вул.Польова: 6–45А; вул.Чайковського: 21, 23, 25, 27, 29–33, 35–37; вул.1-ша Залізнична: 1–10, 12, 14;
140622 вул.Польова, 63, м.Бахмут, Донецька обл., 84506
адмінбудинок ВАТ АТП-11406, зала
м.Бахмут – вул.Донецька, вул.Павла Новгородцева: 45, 47, 49–82; вул.Польова: 46–78; вул.Пушкіна: 1–39, 41–59А; вул.Чайковського: 15, 17–19; вул.1-ша Залізнична: 11, 13, 15–43, 49; пров.1-й Пушкіна, пров.2-й Пушкіна, пров.4-й Пушкіна
140623 вул.Носакова, 9, м.Бахмут, Донецька обл., 84506
медичний коледж, фойє
м.Бахмут – вул.Захисників України: 1, 3, 5, 9; вул.Леваневського: 93, 97, 99; вул.Чайковського: 2, 6, 8, 10А, 12, 22, 24, 26, 28;
140624 вул.Леваневського, 111, м.Бахмут, Донецька обл., 84506
школа №12, спортивна зала
м.Бахмут – вул.Захисників України: 15; вул.Леваневського: 103, 105, 107, 113, 115, 117, 150–168;
140625 вул.Леваневського, 111, м.Бахмут, Донецька обл., 84506
школа №12, фойє
м.Бахмут – вул.Чайковського: 14, 16; вул.Ювілейна: 6–24, 53–57, 61, 67, 71, 73;
140626 вул.Ювілейна, 115, м.Бахмут, Донецька обл., 84510
Приватне підприємство "ВІЛС"
м.Бахмут – вул.Ювілейна: 69, 75–85, 99–113;
140627 вул.Ювілейна, 91, м.Бахмут, Донецька обл., 84510
кімната школярів "Мрія", тренажерна зала
м.Бахмут – вул.Ювілейна: 28–50, 89–97А;
140628 вул.Ювілейна, 34, м.Бахмут, Донецька обл., 84510
школа №18, фойє
м.Бахмут – вул.Декабристів: 25, 27, 29, 31–37, 39, 41, 43–45, 49; вул.Захисників України: 17, 21, 23–27, 29, 33;
140629 вул.Чайковського, 1А, м.Бахмут, Донецька обл., 84506
гуртожиток, фойє
м.Бахмут – вул.Весела: 1–19, 21, 23; вул.Колпакової: 1–29; вул.Крайня: 2–10А, 12, 14, 16–16А, 18, 20; вул.Павла Новгородцева: 86; вул.Пушкіна: 40; вул.Чайковського: 1–1А к.28, 3–5, 7, 9, 11; вул.Червоносільська, вул.1-ша Залізнична: 47; пров.Чайковського, пров.1-й Залізничний, пров.2-й Залізничний
140630 вул.Ювілейна, 34, м.Бахмут, Донецька обл., 84510
школа №18, спортивна зала
м.Бахмут – вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Гвардійська: 19–86; вул.Декабристів: 38, 40, 42, 46–48, 50–84; вул.Захисників України: 28, 30, 34–92; вул.Зелена: 38–39; вул.І.Левченко: 18, 20–111; вул.Лариси Шепітько, вул.Л.Українки: 29–86; вул.Матросова: 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 61, 67, 69, 71; вул.Медведєва, вул.Перемоги: 83–220; вул.П.Осипенко: 28–86; вул.Рум’янцева, вул.Толбухіна: 78–167; вул.Черняховського: 89–131; вул.Ювілейна: 60, 62–66, 68, 70, 72, 74; пров.Декабристів, пров.Перемоги, пров.Черняховського
140631 вул.Зелена, 41, м.Бахмут, Донецька обл., 84502
ТОВ "Бахмут-Енергія", конференцзал
м.Бахмут – вул.Весела: 46–55; вул.Гвардійська: 3–18; вул.Гліба Слободіна: 61, 63–63А, 65–90; вул.Декабристів: 2–24, 26, 28, 30; вул.Захисників України: 2, 4, 6–8, 10–14, 16, 18–20, 22; вул.З.Космодем’янської, вул.І.Левченко: 1–17, 19; вул.Крайня: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 42–46; вул.Леваневського: 48–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–92, 94–96, 98, 100–102, 104, 106, 108–112, 114, 116, 118–146; вул.Л.Українки: 1–28; вул.Матросова: 3–20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52–54, 56, 58–60, 62–66, 68, 70, 72–74; вул.Оборони: 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–149; вул.О.Кошового, вул.Перемоги: 37–80; вул.П.Осипенко: 1–24; вул.Сєрова, вул.Толбухіна: 59–77; вул.Черняховського: 57–75; пров.З.Космодем’янської, пров.Леваневського, пров.Оборони
140632 вул.Перемоги, 23А, м.Бахмут, Донецька обл., 84502
міський народний Дім, к.8
м.Бахмут – бульв.Металургів, вул.Зелена: 27–35; вул.Леваневського: 18, 36; вул.Оборони: 21, 25–55, 57, 59, 61, 63–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Перемоги: 23–36; пров.3-й Червоносільський: 50;
140633 вул.Чапліна, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84502
школа №3, фойє
м.Бахмут – вул.Весела: 20, 22, 24–45; вул.Виноградна: 1–78; вул.Гліба Слободіна: 1–60А, 62, 64; вул.Дачна, вул.Дорожна, вул.Колпакової: 31–107А; вул.Крайня: 24–34; вул.Леваневського: 2, 3, 4, 6, 8, 9, 14, 15, 17, 19, 21–35, 37–43, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Чапліна: 1–24А, 28–30, 32, 34–46; вул.Чкалова, пров.Виноградний, пров.Дачний, пров.Сергія Кримського, пров.1-й Червоносільський, пров.2-й Червоносільський, пров.3-й Червоносільський: 1–36;
140634 вул.Оборони, 18, м.Бахмут, Донецька обл., 84502
центр професійно-технічної освіти, к.2
м.Бахмут – вул.Виноградна: 84–88; вул.Зелена: 16–25; вул.Колпакової: 109–117; вул.Леваневського: 16, 20; вул.Оборони: 1–20, 22–24; вул.Перемоги: 1–21; вул.Чапліна: 25, 31, 33;
140635 вул.Некрасова, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84507
університет економіки та права, фойє
м.Бахмут – вул.Абрикосова, вул.Бориса Грінченка: 1–62А; вул.Василя Гайворонського: 1, 3, 5–7, 9, 11–13, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59–71; вул.Ватутіна, вул.Горького: 2, 4А, 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 30–30А, 32–32А, 34, 36–38, 40, 42, 44–44А, 46–46А, 48–48А, 50, 52–52А, 54–54Б, 56–56А, 58–58А; вул.Кооперативна: 1–55, 57, 59; вул.Некрасова: 3–33, 35–37, 39–41; вул.Партизанська: 1–37, 43, 45, 47, 49–55А; вул.Першотравнева, вул.Ростовська: 1Б, 5, 15, 29, 31–37, 39, 41–41А, 43, 45–47А, 49–49А, 51, 53, 55, 57–57А, 59, 63, 69; вул.Червона: 1–51Д; вул.Щедра: 2–55; пров.Ватутіна: 1–16, 18; пров.Озерний, пров.Першотравневий: 1–58; пров.Східний: 2–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; пров.Щедрий: 2–58; пров.1-й Партизанський, пров.2-й Партизанський
140636 вул.Гаршина, 50, м.Бахмут, Донецька обл., 84501
школа №10, перше фойє
м.Бахмут – вул.Василя Гайворонського: 2, 4, 8, 10, 14–16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54, 56, 58; вул.Гаршина: 1–51; вул.Добролюбова, вул.Коцюбинського, вул.Ростовська: 74–158; вул.Толстого, вул.Федора Максименко, вул.Франко, вул.Чернишевського, пров.Ватутіна: 17, 19–96; пров.Першотравневий: 59–163; пров.Східний: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–129; пров.Щедрий: 60–150; окр.буд. Учбове господарство ПТУ-147
140637 вул.Гаршина, 50, м.Бахмут, Донецька обл., 84501
школа №10, друге фойє
м.Бахмут – вул.Гаршина: 52–78А; вул.Горького: 51, 53, 55–55А, 57, 59–89; вул.Некрасова: 34, 38, 42–46; вул.П.Лумумби: 78–78А, 101–113;
140638 вул.Чехова, 4, м.Бахмут, Донецька обл., 84507
автошкола ТСОУ, фойє
м.Бахмут – вул.Горького: 3, 5–5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–19А, 21, 23, 25–29А, 31, 33–33А, 35–35А, 39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Колгоспна, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Північна, вул.П.Лумумби: 2–77А, 79–83; вул.Чехова, вул.Шевченка: 1А–49, 51, 53, 55, 57–57А; пров.Вузький, пров.Горького, пров.Шкільний, пров.1-й Ломоносівський, пров.2-й Ломоносівський, пров.3-й Ломоносівський, тупик Ломоносова
140639 вул.Загородня, 22, м.Бахмут, Донецька обл., 84507
школа № 4, фойє
м.Бахмут – вул.Алебастрова, вул.Глиняна, вул.Деконівська, вул.Євгена Онопрієнко, вул.Загородня, вул.Зарічна, вул.Михайлівська, вул.Підгірна, вул.Рабкоровська, вул.Силікатна, вул.Сількорівська, вул.Трояндова, вул.Шевченка: 50, 52–52А, 54–54А, 56, 58–227; вул.8-го Березня, пров.Глиняний, пров.Михайлівський, пров.Силікатний, пров.1-й Алебастровий, пров.1-й Трояндовий, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Алебастровий, пров.2-й Трояндовий, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Шевченка
140641 вул.Дружби, 1, м.Бахмут, Донецька обл., 84505
школа №9, фойє
м.Бахмут – вул.Ангеліної, вул.Берегова, вул.Глінки, вул.Дружби, вул.Івана Паторжинського, вул.Льотчиків, вул.Макарова, вул.Миколаєва, вул.Можайського, вул.Морська, вул.Нестерова, вул.Пирогова, вул.Поповича, вул.Промислова, вул.Раскової, вул.Річна, вул.Свято-Георгіївська, вул.Сонячна, вул.Танкістів, вул.Ушакова, вул.Харківська, вул.Хмельницького, вул.Шаляпіна, пров.Береговий, пров.Дружби, пров.Можайського, пров.Свято-Георгіївський, пров.Харківський, пров.Хмельницького, пров.1-й Переїзний, пров.1-й Річний, пров.1-й Танкістів, пров.1-й Ушакова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Переїзний, пров.2-й Річний, пров.2-й Танкістів, пров.2-й Ушакова, пров.3-й Танкістів, врб. З.Д.Будка(Ступки), ДРП-5
140642 вул.Миру, 2Б, смт Красна Гора, м.Бахмут, Донецька обл., 84536
гуртожиток, актова зала
смт Красна Гора
140643 вул.Франка, 2, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545
заклад дошкільної освіти №11 "Дзвіночок", зала
м.Соледар – вул.Весняна, вул.Енгельса, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Медова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійців, вул.Перемоги, вул.Річна, вул.Стадіонна, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Щедра, пров.Весняний, пров.Миру, пров.Мічуріна, Казарми 467 км, окр.буд. Дома Мпс, ст.Сіль буд.ВЧД-1, ст.Сіль буд.ВЧД-2, ст.Сіль буд.ВЧД-3, ст.Сіль буд.ВЧД-4, ст.Сіль 468км
140644 вул.Паризької Комуни, 21А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545
філія "Соледарського ЦКНТ", к.2
м.Соледар – вул.Бездворного, вул.Загиблих героїв, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Паризької Комуни, вул.Піонерська, вул.Полковникова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Соляників, вул.Суворова, вул.Чапліна, вул.Шахтарська, пров.Льотчиків, пров.Поштовий, пров.Танкистів, пров.Шосейний, перегон Попасна-Артемівськ 53км 776м, ст.Сіль путьовий будинок 470км
140645 вул.Преображенська, 10, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545
школа №13, фойє
м.Соледар – вул.Носова, вул.Преображенська: 1, 3, 7; вул.Садова, вул.Соледарська: 1–5;
140646 вул.Паркова, 3А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545
"Соледарський ЦКНТ", к.2
м.Соледар – вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Ісидора Зеленого, вул.Карпинського: 6–13; вул.Паркова: 1А; вул.Преображенська: 2, 4, 18–26; вул.Чкалова, пров.Гоголя
140647 вул.Соледарська, 14, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545
адмінбудинок рудника №1,3, к.2
м.Соледар – вул.Злагоди, вул.Карпинського: 1–5; вул.Конституції, вул.Кринична, вул.Ликова, вул.Льва Толстого, вул.Майстрова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Паркова: 1, 2–23; вул.Привокзальна, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Соледарська: 11–51, 53, 55–57, 59, 61, 63, 67, 69, 73, 77; вул.Сонячна, вул.Тіниста, вул.Цілинників, вул.Червоногвардійська, вул.Чернишевського, вул.Юрія Гагаріна, вул.8-го Березня, пров.Соледарський, пров.Тінистий, пров.Червонофлотський, пров.8-го Березня, окр.буд. Дома Мтс
140648 вул.Червонофлотська, 6, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545
школа №14, к.2
м.Соледар – вул.Булавіна, вул.Вокзальна: 38, 42, 44, 46–48, 52, 54, 60, 62, 64–75; вул.Залевського, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Металургів, вул.Молодіжна, вул.Пархоменка, вул.Соледарська: 52, 54, 58, 60–60А, 62, 64–66Б, 68, 70, 74–76, 78–151; вул.Степова, вул.Театральна, вул.Тельмана, вул.Червонофлотська, пров.Карла Лібкнехта
140649 вул.Горького, 2А, м.Соледар, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84545
будинок сімейного дозвілля, к.2
м.Соледар – вул.Вокзальна: 1–37, 39–41, 43, 45, 49–51, 53–53А, 55–59, 61, 63, 77–87; вул.Володарського, вул.Горького, вул.Короленка, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Павла Тичини, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Вокзальний, пров.Чапаєва
140650 вул.Трудова, 12, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
клуб цеху №4 ВАТ "ЧВК", к.2
м.Часів Яр – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Героїчна, вул.Дачна, вул.Декабристів, вул.Добролюбова, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Крилова, вул.Лазурна, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Менделєєва, вул.Мироненко, вул.Первомайська, вул.Профсоюзна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Чернишевського, вул.Шевченко, вул.Юності, пров.Добролюбова, пров.Лермонтова, ВРП, Газорозподільна станція
140651 вул.Привокзальна, 2, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
червоний куток ВО "ЧасівЯртепломережа", зала
м.Часів Яр – вул.Б.Хмельницького, вул.Гірників, вул.Громової, вул.Дніпровська: 35, 40–72; вул.Журавлина, вул.Західна, вул.Кобзаря, вул.Кутузова, вул.Народна, вул.Некрасова, вул.Партизанська, вул.Полярна, вул.Привокзальна, вул.Рабкорівська, вул.Спартака, вул.Формовочна, вул.Челюскіна, вул.Чехова
140652 вул.Центральна, 3, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
будинок культури ВАТ "ЧВК", к.2
м.Часів Яр – вул.Вербна, вул.Горького: 12, 14–34; вул.Миру, вул.Міліцейська
140653 вул.Горького, 4, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
червоний куток гуртожитку №2 ВАТ "ЧВК", зала
м.Часів Яр – вул.Василя Олійника, вул.Георгія Дубровського, вул.Горького: 1–11, 13; вул.Дмитра Скрипниченка: 1–24; вул.Недогибченко: 1–23; вул.Паркова, вул.Садова, вул.Центральна, пров.Жуковського, пров.Маяковського, пров.Яблуневий, пров.8 Березня
140654 вул.Горького, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
школа №15, актова зала
м.Часів Яр – вул.Дніпровська: 2–34, 36; вул.Заводська, вул.Михайла Ковалевського, вул.Пирогова, вул.Шкільна
140655 вул.Горького, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
школа №15, фойє
м.Часів Яр – вул.Високовольтна, вул.Злагоди, вул.Кам’янка, вул.Комарова, вул.Костянтинівська, вул.Малинова, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Преображенська, вул.Пушкіна, вул.Солідарності, вул.Українська, вул.2-га Матросова, пров.Костянтинівський, пров.Матросова, пров.Пушкіна
140656 вул.Ціолковського, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
клуб цеху №2 ВАТ "ЧВК", к.2
м.Часів Яр – вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Жемчужна, вул.Калинова, вул.Коцюбинського, вул.Південна, вул.Плещеєвська, вул.Робоча, вул.Суворова, вул.Франко, вул.Холода, вул.Ціолковського, пров.Ціолковського, пров.1-й Дружби, пров.1-й Суворова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Суворова, Підстанція 110
140657 вул.Дмитра Скрипниченка, 49, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
школа №17, к.2
м.Часів Яр – вул.Виноградна, вул.Відродження, вул.Гвардійська, вул.Джерельна, вул.Дмитра Скрипниченка: 25–118; вул.Донецька, вул.Загородня, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Кривоноса, вул.Лісна, вул.Маріупольська, вул.Недогибченко: 24–148; вул.Осипенко, вул.Північна, вул.Покровська, вул.Райдужна, вул.Рокоссовського, вул.Свободи, вул.Сєрова, вул.Толбухіна, вул.Тургенєва, вул.Фільтрувальна, вул.Харківська, вул.Чайковського, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, вул.Щастя, вул.Ювілейна, пров.Гоголя, пров.Індустріальний, пров.Красносільський, пров.Ломоносова, пров.Мічуріна, пров.Тімірязєва, пров.Тургенєва, пров.Харківський
140658 вул.О.Кошового, 1, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
ТОВ ВФ "Гідрозалізобетон", к.2
м.Часів Яр – вул.О.Кошового: 4, 8, 18–22, 26–38;
140659 вул.Зелена, 6, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
адмінкорпус Часовоярського ПТУ, к.2
м.Часів Яр – вул.Борисоглібська: 1, 3–11;
140660 вул.Зої Космодем’янської, 3, м.Часів Яр, Бахмутський р-н, Донецька обл., 84551
червоний куток РВУ "Компанія "Вода Донбасу", зала
м.Часів Яр – вул.Борисоглібська: 2, 12; вул.Вишнева, вул.Горбатова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Образцова, вул.О.Кошового: 1–3, 6, 9–17, 25, 40–58; ПС Кринички, ПС Середні Ступки
140661 вул.Миру, 10, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
КЗОЗ "Бахмутська центральна районна лікарня", корпус №1
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м.Бахмут"
141098 вул.Студентська, 4А, м.Лиман, Донецька обл., 84404
професійно-технічне училище, спортивна зала
м.Лиман – вул.Гасієва К.: 29, 31–35, 37–44; вул.Деповська, вул.Нова, вул.Правди, вул.Привокзальна: 31–33, 35–38; вул.Студентська, пров.Желанний, пров.Робочий
141099 вул.Привокзальна, 27А, м.Лиман, Донецька обл., 84404
будинок науки і техніки "Локомотив", лекційна зала
м.Лиман – вул.Гасієва К.: 17–25, 27–28, 30; вул.Лейко Івана: 10–17, 20–25; вул.Привокзальна: 29; пров.Бригадний
141100 вул.Гасієва К., 23А, м.Лиман, Донецька обл., 84404
футбольно-спортнивний клуб "Локомотив", ігрова зала
м.Лиман – вул.Гасієва К.: 6, 8–16, 26, 36А; вул.Лейко Івана: 1А–8, 18; вул.Привокзальна: 21–24; вул.Слов’янська
141101 пров.Привокзальний, 7А, м.Лиман, Донецька обл., 84404
школа №4, фойє
м.Лиман – вул.Гасієва К.: 2Б, 5–5А, 7; вул.Матросова, вул.Привокзальна: 1–20, 34; пров.Гасієва К., пров.Матросова: 4, 6–14; пров.Привокзальний, пров.Телеграфний, просп.Гагаріна, просп.Щасливий
141102 вул.Гасієва К., 4А, м.Лиман, Донецька обл., 84404
ліцей, фойє
м.Лиман – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Гасієва К.: 1–2А, 3–4; вул.Казарма 3 км, вул.Казарма 427 км, вул.Краснолиманське лісництво, вул.Лиманська, вул.Лісна, вул.Лісників, вул.Локомотивна, вул.Переїздна, пров.Лісний, пров.Матросова: 1–3, 5;
141103 вул.Вишнева, будинок культури, м.Лиман, Донецька обл., 84401
будинок культури, фойє
м.Лиман – вул.Вишнева, вул.Партизанська, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Медовий, пров.Польовий
141104 вул.Пушкіна, 13А, м.Лиман, Донецька обл., 84401
школа №2, їдальня
м.Лиман – вул.Бикова Леоніда, вул.Восточна, вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Донецька, вул.Казарма 424 км, вул.Комунальна, вул.Красна Зоря, вул.Мічуріна, вул.Новий Бит, вул.Покальчука, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Хвойна, вул.Ціолковського, пров.Грушевського, пров.Рокочого Олексія
141105 вул.Пушкіна, 13А, м.Лиман, Донецька обл., 84401
школа №2, фойє
м.Лиман – вул.Грушевського, вул.Гутченка, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Тиха, вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.Восточний, пров.Гутченка, пров.Лесі Українки, пров.Шевченка
141106 вул.Незалежності, 44, м.Лиман, Донецька обл., 84406
гімназія, фойє
м.Лиман – вул.Бахмутська, вул.Желєзнодорожна, вул.Комарова, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Підлісна, вул.Потьомкіна, вул.Поштова, вул.Свободи, вул.Сердюка, вул.Слави, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Базарний, пров.Бахмутський, пров.Поштовий, пров.Тихого Олекси, пров.Юності
141107 вул.Незалежності, 17, м.Лиман, Донецька обл., 84406
центр культури і дозвілля ім.Горького, танцювальна зала
м.Лиман – вул.Ватутіна, вул.Леваневського, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Симеренка Л., вул.Слобожанська: 86, 87А–180; вул.Українська, вул.Франка Івана, вул.Хмельницького Б., пров.Садовий, пров.Слобожанський: 60–125;
141108 вул.Свободи, 104, м.Лиман, Донецька обл., 84406
притулок, спортивна зала
м.Лиман – вул.Бєлгородська, вул.Волгодонська: 43, 45, 47, 49, 51, 53–118; вул.Дубоноса, вул.Паркова, вул.Пасічна, вул.Ринкова: 3–70, 72–72А, 74; вул.Сумська, вул.Тертичного, вул.Челюскіна: 1–47, 49, 51–51А, 53; вул.1-го Травня, пров.Зелений, пров.Короткий, пров.Пасічний, пров.Промисловий, пров.Ринковий, пров.Сумський
141109 вул.Челюскіна, 66, м.Лиман, Донецька обл., 84406
ТОВ "Енергія", актова зала
м.Лиман – вул.Дружби, вул.Кар’єрна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Торгова, вул.Челюскіна: 48–48А, 50, 52, 54–139; вул.Шмідта, пров.Дружби, пров.Луговий, пров.Пісчаний, пров.Торговий, пров.Шмідта
141110 вул.Петропавлівська, 72, м.Лиман, Донецька обл., 84403
школа №3, фойє
м.Лиман – вул.Героїв десантників: 1–91, 93, 95; вул.Запорізька, вул.Козацька: 1–120; вул.Кринична, вул.Левадна, вул.Мірошниченка, вул.Петропавлівська: 1–144, 146, 148; вул.Підстепна: 1–25, 27–133; вул.Севастопільська, вул.Слобожанська: 1–85А, 87; вул.Софіївська, пров.Героїв десантників, пров.Запорізький, пров.Козацький, пров.Підстепний, пров.Софіївський
141111 вул.Слобожанська, 85, м.Лиман, Донецька обл., 84403
дитячий садок №6, музична зала
м.Лиман – вул.будинок Звірогосподарства, вул.Будівельна, вул.Волгодонська: 1–42, 44, 46, 48, 50, 52–52А; вул.Героїв десантників: 92, 94, 96–221; вул.Козацька: 121–212; вул.Лермонтова, вул.Одеська, вул.Островського, вул.Підстепна: 26, 135–175; вул.Ринкова: 71, 73, 75–146; вул.Солов’яненка Анатолія, вул.Суворова, вул.Цимлянська, вул.Широка, вул.Ювілейна, пров.Островського, пров.Слобожанський: 1–59; пров.Цимлянський
141112 пров.Петропавлівський, 30, м.Лиман, Донецька обл., 84403
Краснолиманський автодор, актова зала
м.Лиман – вул.Гоголя, вул.Зелений Гай, вул.Кизима, вул.Корольова, вул.Краматорська, вул.Курортна: 1–36, 38; вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Оборони: 1, 2, 3, 5(приватний)–6, 6А(приватний), 7(приватний), 9, 10–121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–133А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147; вул.Петропавлівська: 145, 147, 149–200; вул.Північна, вул.Покровська: 79, 81, 83, 85, 87, 89–175А; вул.Різдвяна, вул.Сонячна, вул.Трудова, вул.Чернишевського, вул.60 років України, пров.Гоголя, пров.Оборони, пров.Петропавлівський
141113 вул.Театральна, 3А, м.Лиман, Донецька обл., 84402
будинок культури, диско зал
м.Лиман – вул.Головна, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Казкова, вул.Київська, вул.Космодем’янської З., вул.Курортна: 37–37А, 39–94; вул.Оборони: 1А, 2А, 3А–5А, 6А, 7–7А, 8–8А, 9А, 122, 124, 126, 128–128А, 130, 132–132А, 134, 136, 138, 140, 142, 144–144А, 146, 148–227; вул.Покровська: 1–78, 80, 82, 84, 86, 88; вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Чкалова, пров.Курортний, пров.Полтавський, Садівницьке товариство «Стрункий кипарис», Садове товариство Васильок, Садове товариство "Зелений сад", Садове товариство Ромашка
141114 вул.Соборна, 1, с.Щурове, м.Лиман, Донецька обл., 84453
санаторій "Щуровський", клуб
с.Щурове
141115 вул.Нахімова, 7Л, с.Старий Караван, м.Лиман, Донецька обл., 84122
Дитяча установа оздоровлення та відпочінку "Ласточка", піонерська кімната
с.Брусівка, с.Старий Караван
141116 вул.Шевченка, 12А, с-ще Ставки, м.Лиман, Донецька обл., 84452
школа № 1, фойє
с-ще Ставки
141117 вул.Центральна, 33А, с.Крива Лука, м.Лиман, Донецька обл., 84464
будинок культури, фойє
с.Крива Лука, с.Каленики
141118 вул.Лугова, 18А, с.Озерне, м.Лиман, Донецька обл., 84464
бібліотека, читацька зала
с.Озерне
141119 вул.Головна, 1Д, с.Діброва, м.Лиман, Донецька обл., 84122
будинок культури, глядацька зала
с.Діброва
141120 вул.Миру, 10, смт Ямпіль, м.Лиман, Донецька обл., 84461
школа, фойє
смт Ямпіль – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Казарма 434км, вул.Казарма 436 км, вул.Казарма 441 км, вул.Леваневського, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Урожайна: 1–18, 20–20А, 22, 24, 26; вул.Хвойна, вул.Ямпільське лісництво, вул.1-гоТравня, пров.Короткий, пров.Леваневського, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Підлісний, пров.Садовий, пров.Урожайний, пров.1-го Травня
141121 вул.Донецька, 14, смт Ямпіль, м.Лиман, Донецька обл., 84461
амбулаторія, фойє
смт Ямпіль – вул.Вагіна, вул.Гагаріна, вул.Грушева, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Лісна, вул.Площа Слави, вул.Полунична, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Тиха, вул.Урожайна: 19, 21, 23, 25, 27–90; вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Щастя, пров.Донецький, пров.Тихий, пров.Чкалова, пров.Шевченко
141122 вул.Набережна, 7, с.Закітне, м.Лиман, Донецька обл., 84463
школа, фойє
с.Закітне
141123 майдан Гагаріна Ю., 3, смт Зарічне, м.Лиман, Донецька обл., 84442
школа, фойє
смт Зарічне – вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Клеверна, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Новосадова, вул.Партизанська, вул.Підлісна, вул.Підлужна, вул.Піщана, вул.Побєди, вул.Поштова, вул.Спартака, вул.Центральна: 1–46; вул.Челюскінців, пров.Клеверний, майдан Гагаріна Ю.
141124 майдан Гагаріна Ю., 1А, смт Зарічне, м.Лиман, Донецька обл., 84442
адміністративна будівля, зал засідань
смт Зарічне – вул.Василькова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Довга, вул.Дружби, вул.Залевадна, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Первомайська, вул.Підстепна, вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна: 59–111; вул.Чехова, вул.Шаблін Яр, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Ярівська, вул.8 Марта, пров.Довгий, пров.Озерний, пров.Чехова
141125 вул.Роднікова, 17А, с.Торське, м.Лиман, Донецька обл., 84444
школа, фойє
с.Торське
141126 вул.Землянського, 2, с.Терни, м.Лиман, Донецька обл., 84440
школа, фойє
с.Терни, с-ще Мирне, с.Новосадове, с.Ямполівка
141127 вул.Шевченко, 60, с.Колодязі, м.Лиман, Донецька обл., 84122
будинок культури, фойє
с.Іванівка, с.Колодязі
141128 вул.Театральна, 1А, смт Дробишеве, м.Лиман, Донецька обл., 84450
будинок культури, фойє
смт Дробишеве – вул.Вишнева, вул.Гусака, вул.Державна: 1–29; вул.Казарма 412 км, вул.Квіткова, вул.Лісна, вул.Магістральна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Морозова, вул.Олімпійська, вул.Перемоги, вул.Полухіна, вул.Пушкіна: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110–193; вул.Садова, вул.Сомова, вул.Східна, вул.Театральна, вул.Українська: 54, 56, 58, 60–165; вул.Університетська, вул.Форпостна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Ювілейна
141129 вул.Слобожанська, 44А, смт Дробишеве, м.Лиман, Донецька обл., 84450
будинок культури, фойє
смт Дробишеве – вул.будинок РРПС, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Державна: 30–189; вул.Зарічна, вул.ім.М.П.Бастицького, вул.Калініна, вул.Кооперативна, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Підлісна, вул.Пушкіна: 1–87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109–109А; вул.Сибірська, вул.Слобожанська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська: 1–53, 55, 57–57А, 59–59А; вул.Чкалова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Горького, пров.Державний №1, пров.Державний №2, пров.Кооперативний, пров.Молодіжний, пров.Пушкіна, пров.Слобожанський, пров.Степовий, с.Дерилове
141130 вул.Привокзальна, 1, ст.Святогірськ, с-ще Соснове, м.Лиман, Донецька обл., 84432
станція Святогірськ, червоний куток
с-ще Соснове
141131 вул.Кооперативна, 7А, смт Ярова, м.Лиман, Донецька обл., 84432
будинок культури, фойє
смт Ярова – вул.Гутянська, вул.Донецька: 1–91; вул.Івана Труша, вул.Йолочна, вул.Казарма 404 км, вул.Лісна, вул.Підлісна, вул.Садова, пров.Калиновий, пров.Святогірський
141132 вул.Кооперативна, 2А, смт Ярова, м.Лиман, Донецька обл., 84432
школа, актова зала
смт Ярова – вул.Донецька: 92–200; вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Кузнечна, вул.Мира, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Підлужна, вул.Слобідська, вул.Соснова, вул.1-го Мая, пров.Зелений, пров.Мира, пров.Петра Дячкіна
141133 вул.Шевченко, 10Д, с.Олександрівка, м.Лиман, Донецька обл., 84433
школа, фойє
с.Олександрівка
141134 вул.Школьна, школа, смт Новоселівка, м.Лиман, Донецька обл., 84431
школа, фойє
смт Новоселівка
141135 вул.Гутченка, 161, с.Шандриголове, м.Лиман, Донецька обл., 84430
адміністративна будівля, актова зала
с.Шандриголове, с.Зелена Долина, с.Середнє
141136 вул.Зарічна, 69, с.Карпівка, м.Лиман, Донецька обл., 84122
школа, фойє
с.Карпівка
141137 вул.Центральна, 77, с.Рідкодуб, м.Лиман, Донецька обл., 84422
школа, актова зала
с.Рідкодуб, с.Новомихайлівка
141138 вул.Молодіжна, 2, с-ще Нове, м.Лиман, Донецька обл., 84422
школа в с-щі Нове, фойє
с.Катеринівка, с.Липове, с-ще Нове
141139 вул.Центральна, 18, с.Рубці, м.Лиман, Донецька обл., 84411
адміністративна будівля, зал засідань
с.Рубці
141140 вул.Шкільна, 1, с.Лозове, м.Лиман, Донецька обл., 84412
Лозівська школа, спортивна зала
с.Вовчий Яр, с.Лозове
141141 вул.Спортивна, 22, с.Коровій Яр, м.Лиман, Донецька обл., 84413
школа, фойє
с.Коровій Яр
141142 адміністративна будівля, с.Яцьківка, м.Лиман, Донецька обл., 84410
адміністративна будівля, актова зала
с.Яцьківка, с.Кримки
141143 вул.Незалежності, 64, м.Лиман, Донецька обл., 84406
Лиманська центральна районна лікарня, фойє
Лиманська центральна районна лікарня
141144 вул.Гасієва К., 36, м.Лиман, Донецька обл., 84404
Південне відділення КЛПЗ "Лиманська центральна районна лікарня", актова зала, кабінет охорони праці
Південне відділення КЛП закладу "Лиманська центральна районна лікарня"
142443 вул.Ціолковського, 4, м.Бахмут, Донецька обл., 84511
Бахмутська установа виконання покарань, молитовна кімната
Державна установа "Бахмутська установа виконання покарань (№6)"