На сайт ЦВК  | Перелік актів[Допомога]

База даних "Нормативні акти Центральної виборчої комісії"
Допомога щодо користування пошуковою системою

Всі представлені на сайті дані та документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи!

"Пошук"

Сторінка "Пошук" призначена для пошуку документів. Для здійснення пошуку необхідно заповнити пошукову форму, заповнивши один, або декілька пошукових критеріїв:

При виконанні пошуку дозволяється задавати одночасно декілька критеріїв. Наприклад, для пошуку всіх постанов Центральної виборчої комісії, прийнятих в період січня 2006 року, що містять в тексті слово "референдум" необхідно задати:
Після задання пошукових критеріїв необхідно натиснути кнопку "Пошук". Результат пошуку відобразиться на екрані у вигляді переліку документів, що задовольняють пошуковим критеріям.
Кнопка "Очистити" призначена для очищення заданих значень пошукових критеріїв.
Для відображення тексту документа необхідно натиснути на посилання відповідного документа в переліку. В окремому вікні буде відображено текст документа. Слова або фрази, за якими було здійснено пошук будуть відображені в тексті документа червоним кольором.
Для роздруковки документа необхідно натиснути на посилання "Для друку" і виконати друк документа через опції екранного меню "Файл" "Печать".
У разі наявності посилань на відібраний документ, їх можна переглянути натиснувши на "Посилання від актів".

"Перелік актів"

Дана сторінка призначена для перегляду прийнятих документів по роках та місяцях їх прийняття. Натиснувши на посилання вибраного періоду отримуєм перелік документів, прийнятих за даний період часу.

Сторінка розроблена © 2006-2014 ЦВК