ЗМІ І "ДЕНЬ ТИШІ" 30 БЕРЕЗНЯ

Шановні представники засобів масової інформації!

Висвітлення виборчого процесу в ЗМІ є одним з найважливіших елементів проведення будь-яких виборів. Адже саме медіа формують довіру громадської думки. Ми дуже цінуємо роботу представників засобів масової інформації, які незаангажовано та правдиво подавали інформацію про перебіг виборчого процесу протягом всього цього періоду.

Проте завтра – "день тиші". Тому Центральна виборча комісія нагадує про те, що відповідно до частини 2 статті 57 Закону України "Про вибори Президента України" 30 березня 2019 року забороняється будь-яка передвиборна агітація з метою спонукання виборців голосувати за чи не голосувати за певного кандидата на пост Президента України.

Також забороняється оприлюднення чи поширення в інший спосіб результатів опитування громадської думки, пов’язаного з виборами, в тому числі щодо партій, суб’єктів виборчого процесу та кандидатів на пост Президента України, протягом останніх двох днів перед днем виборів і оприлюднення в день виборів результатів опитування виборців щодо їх волевиявлення під час голосування до його закінчення.

Серед демократичних стандартів проведення виборів, зокрема, є і дотримання правила – "Тиша у "день тиші".

Закликаємо не порушувати закон!

29.03.2019 р.