"ДЕНЬ ТИШІ"

У суботу, 30 березня 2019 року наступає "День тиші", коли забороняються будь-які агітаційні заходи і розміщення рекламних матеріалів.

Шановні кандидати на пост Президента України! Не допускайте порушень і дійте в межах чинного законодавства. Кожен з вас повинен відчувати свою відповідальність перед виборцями, які йому довіряють.

Які б різні ви не були, але ведення виборчої кампанії має проходити законно. Це перший показник чесної політики і надійного майбутнього країни. І якщо ви хочете порядку в країні, почніть з порядку у своїх виборчих кампаніях.

Зараз все частіше поширюється інформація про можливі порушення і фальсифікації на виборах. Подібні звинувачення здебільшого надходять на адресу ЦВК з боку штабних структур і наближених до них експертів.

Вже час зменшити напругу і зрозуміти, що ЦВК – це організація, яка найбільше зацікавлена в проведенні справедливих виборів. Ми будемо стояти на захисті кожного голосу і рішуче припиняти будь-які маніпуляції та провокації.

У цій виборчій кампанії багато речей трапилося вперше за історію виборів в Україні. Робота Комісії організована за високими європейськими стандартами, і ми маємо намір зберегти та примножити цю тенденцію.

Жодного втручання в роботу Центральної виборчої комісії  не буде. Недопустимим має стати і тиск на членів окружних та дільничних виборчих комісій. Вони всі повинні чесно виконати свою роботу.

Ми всі прагнемо в ході законного і прозорого виборчого процесу справедливих виборів, вільного та обдуманого голосування і чесних результатів.

29.03.2019 р.