Члени ЦВК зустрілися з директором представництва Міжнародного республіканського інституту

29 січня у Центральній виборчій комісії відбулася зустріч Голови Комісії Тетяни Сліпачук та секретаря Комісії Наталії Бернацької з директором представництва Міжнародного республіканського інституту в Україні Майклом Дракманом та представниками цього інституту.

"Ми вдячні за можливість розповісти про нашу роботу. Під час виборів Президента України ми плануємо залучити дванадцятьох міжнародних спостерігачів, які працюватимуть здебільшого у регіонах. Один координатор буде знаходитися у Києві і слідкувати за всією місією", - зазначив у вітальному слові Майкл Дракман.

Міжнародний республіканський інститут проводив спостереження за всіма парламентськими і президентськими виборами України з часу проголошення незалежності.

"Реєстрація міжнародних спостерігачів – це одне з тих питань, за які у Центральній виборчій комісії відповідаю я. Сподіваюся, що всі ваші спостерігачі не зіткнуться з проблемами під час реєстрації", - сказала Наталя Бернацька.

Голова Комісії також зазначила, що наразі офіційно вже понад 100 організацій, як українських, так і міжнародних, матимуть своїх спостерігачів на виборах Президента України:

"Зрозуміло, що прозорі вибори – не лише в інтересах Центральної виборчої комісії, а й усього суспільства загалом. Міжнародні спостерігачі з таких організацій, як Міжнародний республіканський інститут, який має значний досвід роботи під час виборів в Україні і світі, лише сприятимуть проведенню чесних виборів".

Довідково. Міжнародний республіканський інститут (МРІ) був заснований у 1983 році як неприбуткова та непартійна організація, що працює над утвердженням свободи та демократії в усьому світі.

З 1994 року Міжнародний республіканський інститут (МРІ) розпочав співпрацю з Україною для просування належного врядування, зміцнення державних і громадських інститутів та об’єднання зусиль у країні на етапі перехідної демократії. Зосереджуючи свою діяльність на регіональному та місцевому рівнях, МРІ працює з місцевими партійними осередками, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування по всій території країни. Завдяки довготерміновій та сталій роботі в Україні, МРІ створив потужну мережу українських експертів, громадських організацій та зацікавлених сторін, з якими співпрацює з метою надання конкретної допомоги у відповідності до місцевих умов та мінливого політичного середовища.

29.01.2019 р.