ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ПОТОЧНІ ПИТАННЯ

27 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. у територіальному виборчому окрузі № 57. 

Окрім того, ЦВК зареєструвала довірену особу кандидата на пост Президента України Капліна С.М.  в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі й довірену особу в ТВО № 63. 

Скасовано реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Кошулинського Р.В. у ТВО № 143 та зареєстровано його довірених осіб у ТВО № 105 та № 143. 

Також скасовано реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. у ТВО № 224. 

Комісія скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. у 64 ТВО та зареєструвала замість них інших.

До Комісії надійшла скарга уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Носенка С.М. у ЦВК з правом дорадчого голосу Спасова М.С., у якій суб’єкт звернення просив визнати дії голови окружної виборчої комісії ТВО № 78 Новікова О.А. та секретаря цієї комісії Легейди І.Е. протиправними, встановити грубе порушення ними законодавства України про вибори та достроково припинити їх повноваження як членів указаної окружної виборчої комісії.

Розглянувши документи, Комісія залишила без розгляду по суті скаргу в частині оскарження дій голови ОВК вказаного виборчого округу Новікова О.А. щодо подання апеляційної скарги на рішення Запорізького окружного адміністративного суду, оскільки вона подана з порушенням строків оскарження. В іншій частині в задоволенні зазначеної скарги відмовлено за відсутності правових підстав для задоволення.

Розглянувши відповідне подання Бахмацької районної державної адміністрації Чернігівської області щодо зміни адреси приміщення для голосування та адреси приміщення ДВК звичайної виборчої дільниці № 740013, Комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

Під час засідання Комісія внесла зміни до єдиних кошторисів видатків ОВК з виборів Президента України 13 територіальних виборчих округів.

Окрім того, внесено зміни до складу дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900100 закордонного виборчого округу на черговихвиборах Президента України 31 березня 2019 року, утвореної згідно з постановою ЦВК від 12 березня 2019 року № 531.

Також Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

27.03.2019 р.