ЦВК РОЗГЛЯНУЛА ПОТОЧНІ ПИТАННЯ

26 лютого після перерви Центральна виборча комісія продовжила свою роботу в режимі засідання.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Скоцика В.Є. на чергових виборах Президента України 31  березня 2019 року у 103 територіальних виборчих округах.

На виконання постанови Верховного Суду Комісія повторно розглянула заяву кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. про внесення змін до пункту 3.5 Порядку передачі електронної копії бази даних Державного реєстру виборців депутатським фракціям у Верховній Раді України та кандидатам на пост Президента України при підготовці проведення виборів Президента України, затвердженого постановою ЦВК від 26 березня 2014 року № 74. Вказані зміни передбачають надання можливості кандидату на пост Президента України ознайомлюватися з електронною копією бази даних Державного реєстру виборців поза межами приміщення Центральної виборчої комісії без доступу третіх осіб для такого перегляду. Враховуючи всі обставини, Комісія повторно відмовила у задоволенні вказаної заяви, оскільки не вбачає правових підстав для внесення відповідних змін до зазначеного Порядку.

Окрім того, розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу ОВК з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

26.02.2019 р.