ЦВК ЗАТВЕРДИЛА ПЕРШІ ЄДИНІ КОШТОРИСИ ВИДАТКІВ ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

25 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. на чергових виборах Президента України 31  березня 2019 року у територіальних виборчих округах № 36 і № 95 та зареєструвала довірених осіб у 51 ТВО.

ЦВК скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Ригованова Р.О. у 4 ТВО та зареєструвала довірених осіб у 5 ТВО.

Також скасовано реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. у 6 ТВО та зареєстровано довірених осіб у 18 ТВО.

Окрім того, Комісія затвердила єдині кошториси видатків окружних виборчих комісій з виборів Президента України територіальних виборчих округів № 35, № 119 для підготовки та проведення чергових виборів Президента України.

Внесено зміни до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 67.

Розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу ОВК з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

У засіданні Комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

25.02.2019 р.