ЦВК ПРИЙНЯЛА ОРИГІНАЛЬНІ ПРОТОКОЛИ ПРО ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ 7 ОВК 

Всього прийнято оригінальні протоколи про підсумки голосування 41 ОВК 

24 липня після перерви у засіданні Комісія продовжила прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та протоколи ОВК про підсумки голосування в одномандатному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Для розгляду та подальшого опрацювання було прийнято відповідні протоколи про підсумки голосування від ОВК 7 одномандатних виборчих округів: № 38 (Дніпропетровська область), № 63, (Житомирська область), № 77 (Запорізька область), № 130 (Миколаївська область), № 133 (Одеська область), № 194 (Черкаська область), № 218 (місто Київ).

Таким чином, станом на 16:00 24 липня Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування від ОВК 41 ОВО.

Внесено зміни до єдиних кошторисів видатків окружних виборчих комісій низки одномандатних виборчих округів для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Окрім того, Комісія залишила без розгляду по суті скаргу Фролкова В.А., довіреної особи кандидата в народні депутати України в ОВО № 210 Дмитренка О.М., щодо незаконного, на думку скаржника, розміщення невизначеної кількості носіїв політичної реклами на електричних опорах освітлення кандидатом в народні депутати України в цьому ж окрузі Коровченком С.В.. Рішення прийнято у зв’язку з тим, що скаргу подано, зокрема, з порушенням строків оскарження.

З цих же підстав Комісія залишила без розгляду по суті скаргу кандидата в народні депутати України в ОВО № 24 Берези Ю.М., у якій суб’єкт звернення просив, зокрема, провести перевірку фактів і обставин щодо порушень вимог виборчого закону, допущених кандидатом у народні депутати України в цьому ж окрузі Кисилевським Д.Д. та чотирма фізичними особами, що полягають у внесенні та використанні добровільних внесків виборчого фонду в розмірі більшому ніж встановлено положеннями закону. А також – скаргу Чижик К.В., довіреної особи кандидата в народні депутати України в ОВО № 24 Берези Ю.М., у якій вона оскаржувала дії кандидата в народні депутати України в цьому ж окрузі Кисилевського Д.Д. щодо надходження та використання коштів його виборчого фонду.

Окрім того, залишено без розгляду по суті скаргу офіційного спостерігача від ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ПЕРЕДВИБОРНИХ ПРОГРАМ" в ОВО № 217 Балабанова М.В. на бездіяльність окружної виборчої комісії вказаного округу, оскільки її подано до неналежного суб’єкту розгляду.

У засіданні Комісії оголошено перерву орієнтовно до 17 години.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

24.07.2019 р.