В ЦВК ПРОЙШОВ ТРЕНІНГ НА ТЕМУ "ПОЛІТИЧНЕ ФІНАНСУВАННЯ"

21 – 23 травня 2019 року у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії відбувся триденний тренінг за методологією BRIDGE на тему "Політичне фінансування".

У заході взяли участь 23 учасники, серед яких представники Секретаріату ЦВК, Служби розпорядника Державного реєстру виборців, а також представники політичних партій та викладачі вищих навчальних закладів.

Протягом тренінгу його учасники ознайомились з основними компонентами політичного фінансування, розглянули міжнародні принципи та вивчали досвід різних країн щодо механізмів регулювання політичного фінансування, обговорили роль органів правозастосування та громадянського суспільства у цьому процесі.

Також під час навчання виступила завідувач відділу контролю за використанням коштів Секретаріату Центральної виборчої комісії Наталія Вадімова на тему "Роль Центральної виборчої комісії у сфері політичного фінансування в Україні", після чого учасники заходу мали можливість подискутувати з приводу ролі державного фінансування виборчих кампаній та діяльності політичних партій в Україні.

Тренінг проводили фасилітатори: експертки проекту IFES Альона Шешеня та Анастасія Матвієнко, а також помічник заступника Голови Центральної виборчої комісії Сергій Сержан.

Цей захід організовано Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Посольства Великої Британії в Україні.

24.05.2019 р.