ЦВК ПРИЙНЯЛА ОРИГІНАЛЬНІ ПРОТОКОЛИ ПРО ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ ШЕСТИ ОВК

23 липня після перерви в засіданні Комісія під головуванням Тетяни Сліпачук продовжила прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та протоколи ОВК про підсумки голосування в одномандатному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Для розгляду та подальшого опрацювання було прийнято відповідні протоколи про підсумки голосування від ОВК ОВО № 146 (Полтавська область) та № 222 (місто Київ).

Таким чином, станом на 23 липня Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування від ОВК 6 одномандатних виборчих округів.

Водночас після відповідного опрацювання прийнятих раніше протоколів про підсумки голосування Комісія доручила підготувати та надати протоколи про підсумки голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та про підсумки голосування в одномандатному окрузі ОВК ОВО № 37 з поміткою "Уточнений" до 18 години 24 липня.

Також в режимі засідання Комісія прийняла, розглянула та оголосила протоколи 10 дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах закордонного виборчого округу.

Окрім того, Комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України ОВО № 94 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

ЦВК скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Свічинського С.С., зареєстрованого в ОВО № 94.

ЦВК затвердила рішення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на позачергових виборах народних депутатів України.

У засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву орієнтовно до 10:00 24 липня.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

23.07.2019 р.