ЦВК РОЗПОЧАЛА ПРИЙНЯТТЯ ПРОТОКОЛІВ ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ З МОКРИМИ ПЕЧАТКАМИ

23липня Центральна виборча комісія під головуванням Тетяни Сліпачук в режимі засідання розпочала прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та протоколи ОВК про підсумки голосування в одномандатному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Здійснювати цей процес Комісія буде в режимі продовжуваного засідання, яке завершиться тільки після прийому останнього з доставлених до ЦВК протоколів ОВК.

Першою відзвітувала про свою роботу з організації позачергових виборів народних депутатів України окружна виборча комісія ОВО № 45 (Донецька область). Також прийнято протоколи про підсумки голосування від ОВК ОВО № 37 (Дніпропетровська область), № 51 (Донецька область), № 213 (місто Київ).

Окрім того, Комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України ОВО № 207 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Внесено зміни до єдиних кошторисів видатків окружних виборчих комісій окремих одномандатних виборчих округів для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Також Комісія залишила без розгляду по суті скаргу кандидата в народні депутати України в ОВО № 130 Негулевського І.П., у якій суб’єкт звернення просив визнати протиправними дії кандидата в народні депутати України в цьому ж окрузі Фроленка В.О. щодо розміщення зовнішньої реклами у формі друкованого агітаційного матеріалу та прийняти рішення про оголошення йому попередження. Рішення прийнято у зв’язку з тим, що скаргу подано з порушенням строків оскарження.

У засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

23.07.2019 р.