Члени Центральної виборчої комісії зустрілися з Главою Представництва Європейського Союзу в Україні

18 січня у Центральній виборчій комісії відбулася зустріч з Главою Представництва Європейського Союзу в Україні Хюгом Мінгареллі та високоповажними членами Представництва.

Голова Комісії Тетяна Сліпачук і заступник Голови Комісії Євгеній Радченко обговорили з гостями питання підтримки ЄС у проведенні національної інформаційно-просвітницької кампанії щодо чергових виборів до Верховної Ради України.

Основним результатом зустрічі стала обопільна згода на створення експертної групи, яка допоможе розробити комунікаційну стратегію і впровадити її у серпні-жовтні 2019 року напередодні виборів до Верховної Ради України.

"Зрозуміло, що нова Комісія працює лише трохи більше ніж три місяці, але ми намагаємося робити все можливе, щоб вже цього року суспільство було більш проінформованим про сам виборчий процес. Одним з таких чинників стане співпраця з Представництвом Європейського Союзу в Україні. Поступово ми вже розпочали роботу у цьому напрямку – незабаром закінчиться процес заповнення нового сайту Комісії з усією необхідною для всіх суб'єктів виборчого процесу інформацією", - зазначила Тетяна Сліпачук.

Гості проявили неабияку зацікавленість у тому, як наразі проходить процес з підготовки до виборів Президента України: робота дільничних комісій в найближчих районах від лінії розмежування, Державного реєстру виборців, голосування внутрішньо-переміщених осіб, а також скільки заяв на зміну місця голосування вже подали громадяни.

21.01.2019 р.