ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

20 липня відбулось друге засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 31 травня 2019 року № 919.

Зареєстровано довірених осіб кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в низці одномандатних виборчих округів.
Окрім того, Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата в народні депутати України Петрощука А.В., зареєстрованого в ОВО № 102, та зареєструвала замість неї іншу.

До Комісії надійшла скарга кандидата в народні депутати України в ОВО № 178 Русецького А.А., в якій він просив визнати дії кандидата в народні депутати України в цьому ж окрузі Добкіна Д.М. щодо розповсюдження агітаційних листівок із використанням засобів і технологій, які, на думку скаржника, діють на підсвідомість споживачів, та розміщення зображення і використання імені й зображення Русецького А.А. без його погодження такими, що порушують вимоги виборчого закону. А також – оголосити Добкіну Д.М. попередження та надіслати скаргу з додатками до неї до правоохоронних органів для перевірки і реагування згідно із законом. Розглянувши скаргу, додані до неї матеріали, а також пояснення суб’єкта оскарження, ЦВК відмовила в її задоволенні, у зв’язку з відсутністю належних підстав.

З цих же підстав ЦВК відмовила в задоволенні скарги кандидата в народні депутати України в ОВО № 149 Макара І.І., в якій суб’єкт звернення просив, зокрема, визнати дії кандидатів в народні депутати України Босенко Л.В. та  Реки А.О. такими, що порушують вимоги виборчого законодавства та його як кандидата у народні депутати України права і законні інтереси, зобов'язати зазначених кандидатів припинити в подальшому вчиняти подібні дії та оголосити їм попередження.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

20.07.2019 р.