ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ДВІ СКАРГИ

20 квітня  відбулось друге засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія залишила без розгляду по суті скаргу Народно-демократичної ліги молоді, у якій суб’єкт звернення просив, зокрема, зобов’язати окружну виборчу комісію з виборів Президента України територіального виборчого округу № 59 зареєструвати офіційних спостерігачів від цієї організації, оскільки її подано неналежним суб’єктом звернення зі скаргою.

Окрім того, до Комісії надійшла скарга Вікман О.В., суб’єктом оскарження в якій було також визначено ОВК ТВО № 59. Свої вимоги суб’єкт звернення обґрунтовував тим, що до вказаної виборчої комісії Народно-демократичною лігою молоді подано усі визначені виборчим законом документи, необхідні для реєстрації офіційних спостерігачів. Однак, на думку суб’єкта звернення зі скаргою, на порушення закону зазначена комісія з посиланням на недодання до відповідного подання вказаної громадської організації копії рішення Центральної виборчої комісії про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів Президента України, безпідставно відмовила в їх реєстрації.

Розглянувши подану скаргу, Комісія відмовила в її задоволенні, оскільки суб’єктом звернення зі скаргою не доведено порушення суб’єктом оскарження законодавства про вибори Президента України, в наявних у матеріалах скарги доказів недостатньо для встановлення цього факту суб’єктом розгляду скарги.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

20.04.2019 р.