ЦВК ПРОВЕЛА ТРЕНІНГ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ ЧЛЕНІВ ОВК ТА ДВК

Центральна виборча комісія за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні провела триденний тренінг для тренерів членів виборчих комісій з виборів народних депутатів України з питань організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. В навчанні взяли участь 120 тренерів.

З вітальним словом перед учасниками заходу виступили члени Комісії Світлана Кустова та Леонтій Шипілов, а також старший директор проекту IFES в Україні Пітер Ербен. Вони, зокрема, наголосили на надзвичайній важливості підготовки членів виборчих комісій з метою виконання ними повноважень у відповідності до чинного законодавства, а з тим – проведення виборів на належному організаційному рівні.

Своєю чергою спеціаліст з питань виборів та врядування Координатору проектів ОБСЄ в Україні Євген Побережний ознайомив тренерів з методичними матеріалами з позачергових виборів народних депутатів України, які будуть розміщені на навчально-інформаційному ресурсі ВИБОРКОМ.

Актуальною була й презентація завідувача відділу договірної роботи управління правового забезпечення Секретаріату Комісії Галини Залізняк щодо публічних закупівель під час виборчого процесу.

Протягом тренінгу його учасники ознайомлювалися з навчальними програмами для членів ОВК та ДВК, опановували інший навчальний матеріал та вдосконалювали свої практичні навички.

Вже завтра, 20 червня, за сприяння Центральної виборчої комісій та підтримки Міжнародної фундації виборчих систем в Україні сертифіковані тренери розпочнуть навчання членів виборчих комісій в усіх регіонах України. Загалом заплановано 106 тренінгів для членів ОВК та 333 навчальні семінари для членів ДВК.

Захід було організовано в межах проекту міжнародної технічної допомоги "Відповідальна та підзвітна політика в Україні", що реалізується  IFES за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

З графіками тренінгів для членів ОВК можна ознайомитися за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1OrpkhG9A5QCYjQ4BC6yQbcwdHMmENYXE/view?fbclid=IwAR0pi9s5206a_QYmoXMwfJfagwytp-F43tn1Pvjk3sC2pAhzfmMppiM_NJo

19.06.2019 р.