До уваги засобів масової інформації! 

ПОРЯДОК АКРЕДИТАЦІЇ
представників засобів масової інформації
при Центральній виборчій комісії

Акредитації на заходи в Центральній виборчій комісії підлягають усі без винятку вітчизняні та закордонні засоби масової інформації.  При цьому представникам закордонних засобів масової інформації перед акредитацією в ЦВК необхідно пройти відповідну акредитацію в Міністерстві закордонних справ України, а у зверненні до ЦВК зазначити номер і дату такої акредитації.

Для постійної акредитації (на період організації та проведення виборів Президента України 17 січня 2010 року) з виготовленням відповідних карток акредитації необхідно надіслати лист-заявку на бланку засобу масової інформації на ім’я Голови Центральної виборчої комісії Шаповала В.М. на адресу 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1 з проханням акредитувати відповідних працівників. Лист має бути підписаний керівником засобу масової інформації і засвідчений печаткою.

Для прискорення процесу виготовлення карток копію заявки можна надсилати на електронну пошту відділу взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії:

hivrenko@cvk.gov.ua
TereshukOV@cvk.gov.ua
press@cvk.gov.ua
або на  факс 254-36-92.

Акредитацію здійснюють працівники відділу взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії. Телефони для довідок: 256-82-80, 256-81-72, 286-80-71. Контактні особи – Терещук Олена Валеріївна та Хівренко Костянтин Олександрович.
Ситуативна акредитація (на окрему подію) можлива телефоном за зазначеними номерами.

Увага керівництва телекомпаній! Для безперешкодного пронесення до зали прес-центру ЦВК апаратури та обладнання, необхідних для організації прямого ефіру, прохання заздалегідь подати заявку з переліком відповідної техніки. Крім того, для розташування ПТС та іншої автомобільної техніки телеканалів на території двору ЦВК також необхідно подати відповідну заявку з її переліком до 14 січня 2010 року  включно. 

Примітка. Засідання Центральної виборчої комісії, прес-конференції та брифінги за участю Голови Центральної виборчої комісії і членів Комісії, як правило, відбуваються в залі прес-центру ЦВК, розташованому на 2 поверсі (за адресою: площа Лесі Українки, 1).

Вхід журналістів до Центральної виборчої комісії – за картками акредитації та списками, завіреними у відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії, й за наявності документа, що посвідчує особу.

Аби потрапити до будинку ЦВК, слід пройти контроль на центральному під’їзді (вхід з площі Лесі Українки).
Під час контролю охорона перевіряє функціональні якості диктофонів, камер та інших технічних засобів, необхідних для роботи. 

                                                                                    

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

17.11.2009 р.