У ЦВК ПРОЙШЛИ ЧЕРГОВІ ТРЕНІНГИ "ВСТУП ДО КІБЕРГІГІЄНИ"

У Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при ЦВК пройшли чергові два тренінги на тему: "Вступ до кібергігієни". Заходи були організовані Центральною виборчою комісією за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні для представників громадських організацій та засобів масової інформації.

У зв’язку з постійним підвищенням рівня кіберзагроз у світі експерти розробили інноваційну програму з кібергігієни з метою забезпечення максимального рівня безпеки роботи громадських організацій та ЗМІ під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Протягом тренінгів їх учасники опановували керівні принципи онлайн-безпеки та набували навичок з протидії фішинговим атакам. Окрім цього, вони вивчали найкращі світові практики у сфері кібергігієни в громадському секторі в умовах проведення президентських виборів, а також розглядали актуальні питання захисту інформації.

Всі учасники тренінгів після підсумкового тестування отримали відповідні сертифікати.

Навчання було організовано за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Британської допомоги (UKAID).

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

17.01.2019 р.