ЦВК ЗАРЕЄСТРУВАЛА 79 ОФІЦІЙНИХ СПОСТЕРІГАЧІВ НА ЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

15 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Данилюка О.В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в 30 територіальних виборчих округах.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Мураєва Є.В. у 38 територіальних виборчих округах.

Також зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Кривоноса С.Г. у 2 територіальних виборчих округах.

Окрім того, ЦВК зареєструвала довірену особу кандидата на пост Президента України Вілкула О.Ю. на чергових виборах Президента України Новинського В.В. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та його довірених осіб в 28 територіальних виборчих округах.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Кошулинського Р.В. на чергових виборах Президента України Тягнибока О.Я., Тарасенка А.І. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та його довірених осіб у 3 територіальних виборчих округах.

Також зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Смешка І.П. у ТВО № 77.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. на чергових виборах Президента України Рабіновича В.З. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та зареєструвала замість нього Макаренка М.В.

Окрім того, Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Садового А.І. в ТВО № 80 та зареєструвала замість неї іншу.

ЦВК зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Садового А.І. у 28 територіальних виборчих округах.

Зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Петрова В.В. на чергових виборах Президента України Немерюка П.А. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

Також зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Добродомова Д.Є. у ТВО № 130.

Розглянувши відповідні звернення, Комісія зареєструвала 79 офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України: 13 – від Французької Республіки, 4 –від міжнародної неурядової організації "CANADEM", 11 – від Словацької Республіки, 49 – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), 2 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Таким чином, станом на 15 лютого 2019 року Комісія зареєструвала 305 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Окрім того, розглянувши повторно на виконання рішення Верховного Суду клопотання Громадської організації "Всеукраїнське об’єднання "Рух вільних селян" про надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, Комісія надала такий дозвіл вказаній організації.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

15.02.2019 р.