ВІДКРИТІ ТОРГИ ЩОДО ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ З ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКИ ЗБІРНИКІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ЦВК НЕ ВІДБУЛИСЯ

Відповідно до рішення тендерного комітету Центральної виборчої комісії (28.05.2019) було оголошено відкриті торги щодо закупівлі послуг з виготовлення та доставки збірників нормативно-правових актів Центральної виборчої комісії з питань підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 12 червня 2019 року (до 20:00), дата та час проведення електронного аукціону – 13 червня 2019 року (14:10).

Однак, станом на 13 червня 2019 року на веб-порталі Уповноваженого органу (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-05-28-002210-a) статус вищезгаданих торгів визначено, як такі, що не відбулися через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (подано лише одну тендерну пропозицію).

Таким чином, за змістом частини першої статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник відміняє торги.

З метою належного забезпечення інформування окружних виборчих комісій Центральна виборча комісія розмістить макет збірників нормативно-правових актів Центральної виборчої комісії з питань підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року на офіційному веб-сайті Комісії.

Також окружні виборчі комісії зможуть надрукувати посібники на свій розсуд. Для цього ЦВК своєю постановою змінить єдині кошториси видатків ОВК, виділить на це кошти і надішле макети.

Наразі Центральна виборча комісія також очікує закінчення подачі тендерних пропозицій на виготовлення архівних боксів, бланків протоколів, актів та інших документів, необхідних для здійснення голосування та підрахунку голосів, а також інформаційних плакатів політичних партій, кандидати в народні депутати України від яких зареєстровані у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

14.06.2019 р.