ЦВК ЗАРЕЄСТРУВАЛА 48 ОФІЦІЙНИХ СПОСТЕРІГАЧІВ НА ЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

13 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу ОВК з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Окрім того, Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Смешка І.П. у 53 територіальних виборчих округах.

Також ЦВК зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Габера М.О. у ТВО № 222.

 Зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Литвиненко Ю.Л. на чергових виборах Президента України в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

Розглянувши подання Арбузинської районної державної адміністрації Миколаївської області щодо зміни адрес приміщень для голосування та адрес приміщень ДВК звичайних виборчих дільниць № 480014, № 480018, що існують на постійній основі, через виникнення обставин, які унеможливлюють їх використання для організації голосування та розміщення вказаних комісій, Комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

Окрім того, розглянувши відповідні звернення, Комісія зареєструвала 48 офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: 1 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 42 – від Громадської Спілки "Міжнародне Співтовариство з Прав Людини", 1 – від Французької Республіки, 4 – від Королівства Іспанія.

Таким чином, станом на 13 березня 2019 року Комісія зареєструвала 683 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Внесено зміни технічного характеру до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Окрім того, Комісія затвердила єдині кошториси видатків окружних виборчих комісій з виборів Президента України 2 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України на загальну суму 11 млн 529 тис. 594 гривні.

Таким чином, станом на 13 березня 2019 року Комісія затвердила єдині кошториси видатків ОВК 192 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України.

На завершення засідання Комісія внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

13.03.2019 р.