ЦВК ВИЗНАЧИЛА ЧЕРГОВІСТЬ НАДАННЯ ЕФІРНОГО ЧАСУ КАНДИДАТАМ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕДВИБОРНОЇ АГІТАЦІЇ ЗА РАХУНОК І В МЕЖАХ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ

12 квітня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського В.О. на чергових виборах Президента України у територіальних виборчих округах № 51 та № 52 і зареєструвала замість них інших.

Також скасовано реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. у ТВО № 50 та зареєстровано замість неї іншу.

Враховуючи пропозиції Національної суспільної телерадіокомпанії України, Комісія визначила черговість надання ефірного часу кандидатам на пост Президента України Зеленському В.О. та Порошенку П.О. на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення та суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного радіо Національної суспільної телерадіокомпанії України для проведення передвиборної агітації під час повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України. Ефірний час кандидатам на пост Президента України на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення надано 18 квітня 2019 року в такій черговості: Зеленському В.О. – з 20.00 до 20.30, Порошенку П.О. – з 20.51 до 21.21. А на суспільно-політичному загальнонаціональному каналі Суспільного радіо – 17 квітня 2019 року: Зеленському В.О. – з 19.00 до 19.30,  Порошенку П.О. – з 20.00 до 20.30.

Окрім того, Комісія внесла зміни до складу дільничних виборчих комісій з виборів Президента України спеціальних виборчих дільниць, утворених у винятковому випадку на території військових частин (формувань) на чергових виборах  Президента України 31 березня 2019 року відповідно до постанови ЦВК від 14 березня 2019 року № 554.

Також Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України для організації підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України, сформованого постановою ЦВК від 10 квітня 2019 року № 773.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

12.04.2019 р.