ЦВК УТВОРИЛА 101 ДІЛЬНИЧНУ ВИБОРЧУ КОМІСІЮ З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЗАКОРДОННИХ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ ЗАКОРДОННОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ

12 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу ОВК з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Окрім того, Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Балашова Г.В. в 11 територіальних виборчих округах.

Розглянувши відповідні звернення, Комісія зареєструвала 217 офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: 29 – від Світового Конґресу Українців, 186 – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ЕNЕМО), 1 – від Федеративної Республіки Німеччина, 1 – від Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ).

Таким чином, станом на 12 березня 2019 року Комісія зареєструвала 635 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши подання кандидатів на пост Президента України Бойка Ю.А., Гриценка А.С., Кошулинського Р.В., Тимошенко Ю.В. та Міністерства закордонних справ України щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів Президента України закордонних виборчих дільниць, Комісія утворила 101 дільничну виборчу комісію з виборів Президента України закордонних  виборчих дільниць закордонного виборчого округу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Затверджено рішення низки окружних виборчих комісій з виборів Президента України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Окрім того, Комісія затвердила єдині кошториси видатків окружних виборчих комісій з виборів Президента України 3 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України на загальну суму 12 млн 873 тис. 914 гривень.

Таким чином, станом на 12 березня 2019 року Комісія затвердила єдині кошториси видатків ОВК 190 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України.

В засіданні Комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

12.03.2019 р.