В ЦВК ПРОЙШОВ ТРЕНІНГ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ВІДДІЛІВ АДМІНІСТРУВАННЯ ДРВ

У Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при ЦВК пройшов дводенний тренінг «Вступ до кібергігієни та роль і основні завдання органів адміністрування Державного реєстру виборців у виборчому процесі чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року».

Захід був організований Центральною виборчою комісією за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні для керівників відділів адміністрування ДРВ.

Протягом тренінгу його учасники опановували керівні принципи онлайн-безпеки та набували навичок з протидії фішинговим атакам. Окрім цього, провідні фахівці Служби розпорядника ДРВ на навчальних сесіях обговорили роль та основні завдання органів адміністрування ДРВ у виборчому процесі.

Також були розглянуті проблеми взаємодії органів ведення Реєстру із суб’єктами подання відомостей під час проведення періодичного поновлення та уточнення персональних даних виборців. Важливим стало й вивчення актуальних питань захисту інформації в органах адміністрування ДРВ в умовах виборчого процесу.

Всі учасники тренінгу після підсумкового тестування отримали відповідні сертифікати.

Тренінг був організований за сприяння міжнародних організацій USAID та UKAID.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

11.01.2019 р.