ЦВК СКАСУВАЛА РЕЄСТРАЦІЮ КАНДИДАТА НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ КРИВОНОСА С.Г. НА ЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

7 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

До ЦВК 6 березня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Кривоноса С.Г. про відмову балотуватися кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України.

Розглянувши зазначену заяву, Комісія скасувала реєстрацію кандидата на пост Президента України Кривоноса Сергія Григоровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Окрім того, розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу ОВК з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Безсмертного Р.П. у 19 територіальних виборчих округах.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Соловйова О.М. у 5 ТВО.

ЦВК скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. у ТВО № 222 та зареєструвала замість неї іншу.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. у 4 ТВО.

ЦВК зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України  Мороза О.О. у 9 ТВО.

Також ЦВК зареєструвала довірену особу кандидата на пост Президента України  Ригованова Р.О. у ТВО № 85.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Шевченка І.А. у 4 ТВО.

ЦВК скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. у ТВО № 49 та зареєструвала замість неї іншу.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Скоцика В.Є. у 23 ТВО.

Окрім того, Комісія затвердила рішення низки окружних виборчих комісій з виборів Президента України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

До Комісії 28 лютого 2019 року з Адміністрації Президента України надійшов запит на інформацію Продан В.П. від 25 лютого 2019 року, в якому порушувалися питання щодо "наявності графіків зустрічей" кандидатів на пост Президента України з виборцями, "наявності графіків полемік" таких кандидатів, "їх місця і часу", "переліку кандидатів, їх адрес, чи адрес і телефонів їх приймалень".

Розглянувши вказаний запит на інформацію, ЦВК зазначила, що відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядник інформації має право відмовити в задоволенні запиту на інформацію у випадках, якщо розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит, або інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 цього закону.

За таких підстав Комісія відмовила Продан В.П. в задоволенні запиту на інформацію в частині надання адрес кандидатів на пост Президента України, "адрес і телефонів їх приймалень", а також "графіків зустрічей" кандидатів на пост Президента України з виборцями.

Разом з тим Продан В.П. надано копію постанови ЦВК від 21 лютого 2019 року № 354 "Про затвердження результатів жеребкувань щодо надання кандидатам на пост Президента України ефірного часу для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року", а також перелік кандидатів на пост Президента України, зареєстрованих на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

07.03.2019 р.