ЦВК ВНЕСЛА ЗМІНИ ДО КОШТОРИСУ ВИДАТКІВ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ НА ПІДГОТОВКУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

4 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України про заміну їх членів, Комісія внесла зміни до складу ОВК з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Данилюка О.В. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року у територіальному виборчому окрузі № 214 та зареєструвала його довірених осіб у 7 територіальних виборчих округах.

ЦВК скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Мураєва Є.В. у 4 ТВО та зареєструвала його довірену особу в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі і довірених осіб у 32 ТВО.

Також скасовано реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Дерев’янка Ю.Б. у ТВО № 118 та зареєстровано його довірених осіб у 21 ТВО.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Ващенка О.М. у 10 ТВО.

Комісія скасувала реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Зеленського В.О. у 9 ТВО та зареєструвала його довірених осіб у 12 ТВО.

Розглянувши відповідне подання, Комісія зареєструвала 5 офіційних спостерігачів від Всеукраїнської громадської організації "ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ" на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі.

Таким чином, станом на 4 березня 2019 року Комісія зареєструвала 28 офіційних спостерігачів від 2 громадських організацій на чергових виборах Президента України у закордонному виборчому окрузі.

Окрім того, зареєстровано 3 довірених осіб кандидата на пост Президента України Журавльова В.М. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та його довірених осіб у 150 ТВО.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Габера М.О. у 14 ТВО.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Наливайченка В.О. у 53 ТВО.

Також ЦВК зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Шевченка І.А. у 14 ТВО.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. у 18 ТВО.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Кармазіна Ю.А. у 154 ТВО.

ЦВК зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Безсмертного Р.П. у 111 ТВО.

Зареєстровано довірену особу кандидата на пост Президента України Соловйова О.М. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та його довірених осіб у 56 ТВО.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. у ТВО № 217 та зареєструвала його довірених осіб у ТВО № 47 і № 217.

Також скасовано реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Скоцика В.Є. у ТВО № 103 та зареєстровано двох його довірених осіб в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та у 9 ТВО.

Скасовано реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Ригованова Р.О. у ТВО № 140 та зареєстровано замість неї іншу.

Скасовано реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. у ТВО № 138 і № 197 та зареєстровано замість них інших.

Окрім того, Комісія затвердила єдині кошториси видатків окружних виборчих комісій з виборів Президента України 7 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України на загальну суму 34 млн 669 тис. 845 гривень.

Таким чином, станом на 4 березня 2019 року Комісія затвердила єдині кошториси видатків ОВК з виборів Президента України 162 територіальних виборчих округів для підготовки та проведення чергових виборів Президента України.

Також Комісія затвердила рішення низки окружних виборчих комісій з виборів Президента України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Окрім того, Комісія внесла зміни до Кошторису видатків Центральної виборчої комісії на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою ЦВК від 3 січня 2019 року № 6 (зі змінами, внесеними  постановою ЦВК від 11 лютого 2019 року № 284), виклавши його у новій редакції. Після внесених змін сума видатків Комісії збільшилась на 6 млн 74 тис. 671 гривню і складає 282 млн 53 тис. 202 гривні.

Також Комісія внесла зміни до Розподілу коштів Державного бюджету України, виділених на  підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року,  затвердженого постановою ЦВК від 11 лютого 2019 року № 285, перерозподіливши  6 млн 74 тис. 671 гривню з резерву коштів на видатки Центральної виборчої комісії.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

04.03.2019 р.