ЦВК ВИЗНАЛА ОБРАНИМИ 7 НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

Всього визнано обраними 160 народних депутатів України

2 серпня після перерви Комісія продовжила свою роботу в режимі засідання.

ЦВК прийняла протоколи ОВК про підсумки голосування з поміткою "Уточнений" ОВО № 198.

Окрім того, на підставі оригіналів протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у 7 ОВО, визнавши обраними народними депутатами України таких осіб: Лабу М.М. – в ОВО № 70, Лунченка В.В. – в ОВО № 71, Дубінського О.А. – в ОВО № 94, Мурдія І.Ю. – в ОВО № 100, Лопушанського А.Я. – в ОВО № 125, Заремського М.В. – в ОВО № 202, Безуглу М.В. – в ОВО № 217.

Таким чином, станом на 2 серпня Центральна виборча комісія визнала обраними 160 народних депутатів України.

Окрім того, Комісія внесла зміни до складу окремих окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 31 травня 2019 року № 919.

Внесено зміни до єдиних кошторисів видатків окружних виборчих комісій окремих одномандатних виборчих округів для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Також ЦВК затвердила рішення деяких окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на позачергових виборах народних депутатів України.

Окрім того, Комісія скасувала реєстрацію 2 довірених осіб кандидата у народні депутати України Пригладя В.В., зареєстрованого в ОВО № 214.

Комісія залишила без розгляду по суті повторно подану колективну скаргу за підписом Єлістратова К.Ю. та інших осіб про порушення виборчого законодавства кандидатом у народні депутати України в ОВО № 136 Горенюком О.О., оскільки її подано з порушенням строків оскарження.

У засіданні Комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

02.08.2019 р.