ЦВК ЗАТВЕРДИЛА РІШЕННЯ НИЗКИ ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЩОДО ВИКОНАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ЧЛЕНІВ ЦИХ КОМІСІЙ НА ПЛАТНІЙ ОСНОВІ

1 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Тимошенка Ю.В. на чергових виборах Президента України 31  березня 2019 року у 12 територіальних виборчих округах.

Також ЦВК зареєструвала довірену особу кандидата на пост Президента України Корнацького А.О. на чергових виборах Президента України Булатецького М.І. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та його довірених осіб у 5 ТВО.

Окрім того, скасовано реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Шевченка О.Л. у ТВО № 199 та зареєстровано замість неї іншу.

Комісія зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Кривенка В.М. у 27 ТВО.

Зареєстровано довірених осіб кандидата на пост Президента України Данилюка О.В. у 14 ТВО.

Також ЦВК зареєструвала довірених осіб кандидата на пост Президента України Мороза О.О. у 102 ТВО.

Окрім того, Комісія затвердила рішення низки окружних виборчих комісій з виборів Президента України щодо виконання повноважень членів цих комісій на платній основі на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Комісія внесла зміни до Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів Президента України, затвердженого постановою ЦВК від 2 лютого 2019 року № 191, до Порядку виготовлення та передачі списків виборців для проведення повторного голосування з виборів Президента України, затвердженого постановою ЦВК від 2 лютого 2019 року № 192, та до Порядку складання та уточнення списків виборців у разі одночасного проведення виборів Президента України з місцевими виборами, затвердженого постановою ЦВК від 2 лютого 2019 року № 193.

Також внесено зміни до постанови Комісії від 21 січня 2019 року № 86.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

01.03.2019 р.